Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Kvetináč pred sadením a v roku 2015 a 2016:

  


ROK 2016

Okolo Záhrady umenia chodievam denne a úprimne povedané, iniciatíva Katky Koščovej ma oslovila a milo prekvapila a myslím si, že by sme to mali privítať s otvorenou náručou a ísť príkladom rovnako ako aj minulý rok, tak aj tento kvietky vysadiť a podporiť tak skrášlenie nášho mesta. Čím viac ľudí sa zapojí - a verím, že sa zapoja - tým to naše mesto bude krajšie. Stačí prísť, tak ako ja a mnoho iných s debničkou plnou surfínií, fajerušiek a ďalších kvetín. Ja som neváhala a k môjmu prvému kvetináču som si tento rok v Záhrade umenia adoptovala aj ďalší.


PhDr. Janette Langová, MBA, poslankyňa MsZ
Foto: Inge Doležalová
zverejnila: -rk-


ROK 2015

Prečo som si adoptovala kvetináč? A prečo nie? Mám rada, ak mi kvitnú kvety na záhrade, dokonca ich nechcem ani trhať do vázy. Pohľad na pekné okolie navodzuje príjemnú náladu.

Katka chcela zveľadiť naše mesto a začala Záhradou umenia, ktorá má svoje čaro aj bohatú históriu. Denne chodievam okolo, tak som chcela prispieť rukou k dielu. Skupina nadšencov sa pustila do skrášľovania mesta, čo je v zahraničí úplne bežné a nikto sa nad tým nepozastavuje.

Bodaj by to nadšenie pre pozitívne veci bolo nákazlivé a všetci sme sa starali o svoje okolie bez zbytočného špekulovania. 

PhDr. Janette Langová, poslankyňa MsZ
Foto: Natália Kuková
zverejnila: -rk-


 

 

 

 

 

Návštevnosť

Spolu:245820
Včera:42
Dnes:57