Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Vedeli ste, že aj sociálna práca má svoj svetový deň? Toho roku ním bude utorok 15. marec a nosnou témou, vyhlásenou Medzinárodnou federáciou sociálnych pracovníkov, je podpora dôstojnosti a hodnoty ľudí.

Pri tejto príležitosti si dovoľujeme ponúknuť všetkým členkám a členom komory, ako i organizáciám pôsobiacim na poli sociálnej práce možnosť spolupráce. Radi sa zapojíme do všetkých iniciatív, ktoré pomôžu šíriť myšlienku tohto významného dňa medzi klientmi, odbornou i laickou verejnosťou. Uvítame najmä aktivity, ktoré prispievajú k zvyšovaniu povedomia o význame sociálnych pracovníkov a pracovníčok v spoločnosti a sú pripravené ľuďmi, ktorým na tejto profesii úprimne záleží.

V rámci spolupráce vieme tieto aktivity propagovať na stránkach www.socialnapraca.sk, dokážeme sa organizačne či materiálne/finančne podieľať na ich realizácii. Môže ísť o rôzne prezentačné podujatia, dni otvorených dverí, jednoduché kampane či iné – netradičné – akcie.

Pokiaľ by ste mali nápad, kontaktujte nás prosím pomocou formulára do 17. februára 2016. V piatok 19. februára zasadne predstavenstvo komory, ktoré sa bude všetkým návrhom venovať a rozhodne, do čoho a akým spôsobom sa zapojíme.

Na všetky prípadné otázky Vám rada zodpovie Maťa Gymerská na čísle 0948 758 323 alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Tešíme sa na spoluprácu

Prihlasovací formulár: https://docs.google.com/forms/d/1qQegvncgz3ZrEaFRHKaT5u5wnT82rmVOFMqlwhSoT1s/viewform

svetovy-den soc prace pl 02 2016

(Zdroj: http://socialnapraca.sk/infoservis/clanky-a-informacie/
zverejnila: -rk-

Návštevnosť

Spolu:240194
Včera:79
Dnes:44