Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

OZ Mládež ulice a Katedra sociálnej práce a sociálnych vied UKF v Nitre Vás v rámci medzinárodného projektu YouthLab podporeného programom Erasmus+ pozývajú na medzinárodnú, vedeckú, odbornú konferenciu s názvom Práca s mládežou – výzvy a trendy.

Konferencia „Práca s mládežou – výzvy a trendy“ otvára priestor na diskusiu o súčasných možnostiach práce s mládežou. Príspevky sa budú dotýkať skúseností, poznatkov, vedomostí a zistení od odborníkov – teoretikov aj praktikov v oblasti práce s mládežou. Budeme veľmi radi, keď sa prihlásite s vašimi príspevkami ako aktívny/a účastník/účastníčka – rečník/rečníčka alebo aj ako pasívny/a účastník/účastníčka – poslucháč/poslucháčka príspevkov.

Garantka konferencie: prof. PhDr. Martina Mojtová, Phd.
Organizačný tím konferencie: Mgr. Karina Andrášiková, Mgr. Estera Köverová, doc. PhDr. Martina Hrozenská, PhD., Mgr. Zuzana Mališková, PhD.

Miesto a čas konania: 3.5.2016 v aule Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, Kraskova 1, Nitra. Predpokladaný čas od 9:00 – 15:00 (presný časový harmonogram bude upresnený v programe konferencie)

Prihlásenie na konferenciu: prihlásiť sa je možné na: http://www.survio.com/survey/d/W8B8M9T9K7E1D5U3L
Prezentačný jazyk: slovenský

Pokyny pre autorov a autorky: Príspevky prosím píšte podľa šablóny. Rozsah príspevku je 3 – 20 normostrán (1 autorský hárok) a to vrátane príloh, kľúčových slov a abstraktu a v slovenskom (českom) a anglickom jazyku. Príspevok sa posiela aj v prípade posterovej prezentácie – minimálny rozmer posteru A1. Za štylistickú a jazykovú úpravu zodpovedajú autori.
Dĺžka prezentácie príspevku na konferencií je 20 minút vrátane diskusie.

Konferenčný poplatok: konferencia je bezplatná.

Zborník z konferencie: zborník bude v elektronickej forme (na CD) a bude recenzovaný. Podmienkou uverejnenia príspevku v zborníku je jeho aktívna osobná prezentácia na konferencií. Príspevok zasielajte na mailovú adresu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Termíny: Prihlásenie sa na konferenciu do 3.4.2016
Zaslanie názvu príspevku a abstraktu do 3.4.2016
Zaslanie príspevku do zborníka: 3.5.2016
Kontaktná osoba: Mgr. Karina Andrášiková, email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., tel. č: 0948 343 559
Pozvanka Praca-s-mladezou vyzvy-a-trendy-211x300

Zdroj: http://socialnapraca.sk/infoservis/clanky-a-informacie/medzinarodna-konferencia-praca-s-mladezou-vyzvy-a-trendy/
zverejnila: -rk-

Návštevnosť

Spolu:240192
Včera:79
Dnes:42