Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Novinky

Festival komunitnej hudby je unikátnym podujatím, ktoré sa uskutoční v septembri - prvýkrát v Prešove, v takejto podobe aj prvýkrát na Slovensku, prvýkrát bude v rámci podujatia prezentovaná hudba Prešova.

Čítať ďalej...

KOLOBEH POPOLA – Spektakulárny večer o monumentálnej maľbe v kotolni akademického maliara Petra Popelku spojená s prezentáciou knihy obrazov P. Popelku ilustrovanej poéziou básnika Erika ONDREJIČKU ako účinkujúceho hosťa
Mestská galéria Caraffova väznica – 14.9. o 17.00 hod.

Čítať ďalej...

Bežte so srdcom a podporte tak skvelú vec.
Súčasťou Medzinárodného maratónu mieru v Košiciach je aj charitatívny beh nazvaný Bež so srdcom, organizovaný Karpatskou nadáciou v spolupráci s darcovským portálom ludialudom.sk a Maratónskym klubom Košice.

Čítať ďalej...

Tohto roku je jeho podtitulom myšlienka, že „Práva si netreba zaslúžiť“, v rámci 2 dní trvania chce festival upriamiť pozornosť verejnosti na podporu rodovej rovnosti. Ďalším jeho cieľom je zvýšiť informovanosť verejnosti o ženských ľudských právach.
Festival sa bude konať v priebehu 2 dní, a to v piatok 22. 9. a v sobotu 23. 9. 2017.

Čítať ďalej...

Podľa § 13 ods. 4 zákona SNR č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov zvolávam 37. zasadnutie Mestského zastupiteľstva mesta Prešov, ktoré sa uskutoční dňa 13. septembra 2017 (streda) so začiatkom o 10.00 hod. 
v zasadacej miestnosti Mestského úradu v Prešove, Jarková ul. č. 24.

Čítať ďalej...

Tvorba prvého rómskeho autora Ľudovíta Didiho ožije v podaní Viktora Horjána

Čítať ďalej...

Festival dobrej chuti a vína je trojdňovým sviatkom gastronómie a vinárstva.

Čítať ďalej...

Kto príde, neoľutuje! Čakáme vás 09. septembra 2017 na Delni, kde to bude rozvoniavať tými najlepšími špecialitkami pripravenými na otvorenom ohni. Jedlá bude degustovať odborná porota zložená zo zvučných mien.

Čítať ďalej...

Počas podujatia prezentácia policajnej techniky, výzbroje a výstroje rôznych zložiek PZ, Kriminalistický a expertízny ústav PZ, reprezentanti SR zo Športového centra polície, Horská záchranná služba, Stredná odborná škola PZ, historické policajné autá, výstava policajných čiapok z celého sveta, darovanie krvi, detské dopravné ihrisko a mnoho ďalšieho.

Čítať ďalej...

7. ročník Prešovských predajných a výstavných trhov spojených s Prešovskými parkúrovými pretekmi Mercedes-Benz sa uskutoční vo 4 SPORT Areáli /Jazdecký areál Sídl.III/.

Čítať ďalej...

Strana 1 z 150

Návštevnosť

Spolu:192513
Včera:85
Dnes:18