Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Novinky

Mesto Prešov sa stalo partnerom regionálnej Tour Ekotopfilm - Envirofilm, najstaršieho medzinárodného filmového festivalu s environmentálnou tematikou na svete.

Čítať ďalej...

v spolupráci so Súkromným centrom špeciálno - pedagogického poradenstva pri Súkromnej spojenej škole Vodárenská Prešov Vás pozývame na konferenciu Cesty k inklúzii, ktorá sa uskutoční v dňoch 23.- 24. novembra 2017 v priestoroch OZ Barlička na námestí Matice slovenskej 13 v Prešove

Čítať ďalej...

Hlavný organizátor Detský klub zdravotne postihnutých detí a mládeže v Košiciach Vás pozýva na konferenciu

OSOBNÁ ASISTENCIA
overený spôsob začlenenia ľudí s ťažkým telesným postihnutím
27. NOVEMBER 2017
KOŠICE, HOTEL YASMIN****

Čítať ďalej...

Literárne soirée
Hlavnou zložkou umeleckého večera sú krátke literárne texty interpretované hercami, doplnené hudobnými a moderátorskými vstupmi.

Čítať ďalej...

Vzťahy sa najprirodzenejšie vytvárajú či utužujú pri spoločnej činnosti. Jednou z takýchto činností bude aj pečenie vianočných oblátok nielen pre účastníkov workshopu – laických opatrovateľov, ale aj pre seniorov, ktorých navštevujú.

Čítať ďalej...

Relevant n.o. Vám 14. novembra 2017 v Klubovni Puzzle prináša pokračovanie projektu Povolania, ktorý chce prostredníctvom našich hostí priniesť mladým ľuďom aktuálne informácie o konkrétnej práci a povolaní, možnostiach uplatnenia sa na trhu práce, štúdiu, či v dnešnej dobe tak potrebnej praxe. Povolania tiež ponúkajú možnosť networkingu a spoznania nových zaujímavých ľudí.

Čítať ďalej...


Podľa § 13 ods. 4 písm. a) zákona SNR č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov je zvolané 39. zasadnutie Mestského zastupiteľstva mesta Prešov.

Čítať ďalej...

Ľudia, ktorí bojujú so splácaním svojich dlhov, sa počas DŇA BEZ DLHOV môžu zadarmo poradiť s odborníkmi, ako riešiť svoju ťažkú finančnú situáciu.

Čítať ďalej...

Počas blížiaceho sa víkendu sa na prešovskom zimnom štadióne uskutočnia tradičné krasokorčuliarske preteky Cena mesta Prešov 2017.

Čítať ďalej...

Prešov – mesto v srdci Európy, je názov výstavy, ktorú počas aktuálneho významného roka organizovali Mesto Prešov, Krajské múzeum v Prešove a Štátny archív v Prešove. O pár dní bude mať výstava slávnostnú derniéru.

Čítať ďalej...

Strana 1 z 152

Návštevnosť

Spolu:197154
Včera:70
Dnes:3