Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Novinky

Páni a dámy, dovoľte nám podeliť sa s vami o radosť, že znovu a už po 17. krát sa PDC, konkrétne hodnotiacej komisii oceňovania 2018, podarilo vybrať TOP dobrovoľníkov, dobrovoľnícke skupiny, organizácie, ale aj firmu, ktorá je naklonená podporovať dobrovoľnícke projekty a štartuje firemné dobrovoľníctvo.

Čítať ďalej...

Aj tento rok zorganizovali mamičky z rodinného oddychového centra Emerka v Prešove „Benefičný koncert pre Emerku“.

Čítať ďalej...

Dovoľujeme si Vás informovať o blížiacom sa seminári “Príprava predškolákov zo sociálneznevýhodneného prostredia v komunitnom centre”, ktorý organizujeme 11.12. 2018 od 9:00 - 13:00 v Knižnici pre mládež mesta Košice (Kukučínova 2, 043 59 Košice) v spolupráci s Karpatskou nadáciou, Nadáciou EkopolisNadáciou ESET.

Čítať ďalej...

Posledný novembrový a prvé decembrové dni budú určené všetkým fanúšikom tradičných remesiel a umenia.

Čítať ďalej...

3P Alzheimer centrum – organizačná zložka n. o. 3P – Projekt zakladá v Prešove podpornú skupinu pre rodinných príslušníkov opatrujúcich príbuzného trpiaceho Alzheimerovou chorobou, príp. iným typom demencie.

Čítať ďalej...

Verejná diskusia v rámci projektu Zdraví občania – zdravé rodiny – zdravé komunity, ktorá sa konala 15.11.2018 v kaviarni Botanique Art, zavŕšila sériu diskusií.

Čítať ďalej...

Snahou Prešovského dobrovoľníckeho centra (PDC) je vyzdvihnúť a oceniť ľudí, ktorých dobrovoľná práca je výnimočná, vysoko prospešná a ktorí sú inšpiratívnym príkladom pre ostatných. „Krajské Srdce na dlani 2018“ je tradíciou, ktorá štartuje svoj 17. ročník. Počas tohto obdobia sme ocenili 104 jednotlivcov a kolektívov, ale aj 8 organizácií - toto ocenenie sa udeľuje od roku 2014.

Čítať ďalej...

V piatok 12.10.20188 Vás všetkých pozývame na 7. ročník benefičného koncertu pre ROC (rodinné oddychové centrum) EMERKA v Prešove .
Výťažok zo vstupného bude venovaný centru Emerka na jeho ďalšie fungovanie.
Príďte na koncert a podporte Emerku ...

Čítať ďalej...

Srdečne Vás všetkých pozývame na ekologicko komunitno medzigeneračnú akciu POMIŠAJ, ktorá spája ľudí, ktorí si dopestovali viac a chcú to vymeniť za niečo iné.

Čítať ďalej...

V poradí tretia neformálna beseda v kaviarni, ktorá sa konala 27. 09. 2018 v kaviarni Botanique Art v Prešove predstavuje súčasť projektu „ZDRAVÍ OBČANIA – ZDRAVÉ RODINY – ZDRAVÉ KOMUNITY“.

Čítať ďalej...

Strana 1 z 160

Návštevnosť

Spolu:247881
Včera:13
Dnes:5