Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Novinky

V piatok 12.10.20188 Vás všetkých pozývame na 7. ročník benefičného koncertu pre ROC (rodinné oddychové centrum) EMERKA v Prešove .
Výťažok zo vstupného bude venovaný centru Emerka na jeho ďalšie fungovanie.
Príďte na koncert a podporte Emerku ...

Čítať ďalej...

Srdečne Vás všetkých pozývame na ekologicko komunitno medzigeneračnú akciu POMIŠAJ, ktorá spája ľudí, ktorí si dopestovali viac a chcú to vymeniť za niečo iné.

Čítať ďalej...

V poradí tretia neformálna beseda v kaviarni, ktorá sa konala 27. 09. 2018 v kaviarni Botanique Art v Prešove predstavuje súčasť projektu „ZDRAVÍ OBČANIA – ZDRAVÉ RODINY – ZDRAVÉ KOMUNITY“.

Čítať ďalej...

V poradí druhá neformálna beseda v kaviarni, ktorá sa konala 20.9.2018 v kaviarni Botanique Art v Prešove predstavuje súčasť projektu „ZDRAVÍ OBČANIA – ZDRAVÉ RODINY – ZDRAVÉ KOMUNITY“.

Čítať ďalej...

Spoločnosť SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov je správcom bytových domov a výrobcom tepla v meste Prešov.
Chceme ísť príkladom a pre našich zákazníkov prinášame skrášlenie priestorov pred zákazníckym centrom na Sídlisku III a v areáli centrálnej kotolne Jazdecká, kde organizujeme exkurzie pre žiakov a študentov prešovských škôl.

Čítať ďalej...

Od 24.7.2018 do 24.9.2018 naše občianske združenie Výchova zdravej rodiny spustilo akciu Hrnčiarske leto v Prešove. Tento projekt vznikol na základe podpory nadácie VÚB pre projekt Autisti a rómske deti točia s hlinou o preteky.

Čítať ďalej...

Milovníci kvalitných filmov si prídu v lete v Prešove na svoje. Kino Pocity zorganizuje počas júna, júla a augusta 12 premietaní v záhradnom kine, ktoré sa nachádza za kinom Scala na Masarykovej ulici.

Čítať ďalej...

Prvá neformálna beseda v kaviarni, ktorá sa konala 31. 05. 2018 v kaviarni Botanique Art v Prešove predstavuje súčasť projektu „ZDRAVÍ OBČANIA – ZDRAVÉ RODINY – ZDRAVÉ KOMUNITY“.

Čítať ďalej...

Výtvarný pokrm náš každodenný! Aj tak by mohol znieť úvod do výstavy životom skúsených žiakov/študentov jednej súkromnej ZUŠ.

Čítať ďalej...

Dopravný podnik mesta Prešov a.s. VÁS POZÝVA dňa 9. 6. 2018 od 10.00 - 13.00 na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 2018

Čítať ďalej...

Strana 1 z 159

Návštevnosť

Spolu:219093
Včera:78
Dnes:63