Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Novinky

Milovníci kvalitných filmov si prídu v lete v Prešove na svoje. Kino Pocity zorganizuje počas júna, júla a augusta 12 premietaní v záhradnom kine, ktoré sa nachádza za kinom Scala na Masarykovej ulici.

Čítať ďalej...

Prvá neformálna beseda v kaviarni, ktorá sa konala 31. 05. 2018 v kaviarni Botanique Art v Prešove predstavuje súčasť projektu „ZDRAVÍ OBČANIA – ZDRAVÉ RODINY – ZDRAVÉ KOMUNITY“.

Čítať ďalej...

Výtvarný pokrm náš každodenný! Aj tak by mohol znieť úvod do výstavy životom skúsených žiakov/študentov jednej súkromnej ZUŠ.

Čítať ďalej...

Dopravný podnik mesta Prešov a.s. VÁS POZÝVA dňa 9. 6. 2018 od 10.00 - 13.00 na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 2018

Čítať ďalej...

Divadelná kvapka krvi, ktoré sa uskutoční 11.6.2018 od 08:00 do 11:00 hod v Divadle Jonáša Záborského v Prešove.

Čítať ďalej...

Milí Prešovčania, mesto Prešov a Park kultúry a oddychu Prešov vás srdečne pozývajú na DNI MESTA PREŠOV 2018, ktoré sa uskutočnia v dňoch 4.- 9. júna 2018. Pešia zóna ožije bohatým a zaujímavým kultúrnym programom, remeslami, hrami a zábavou.

Čítať ďalej...

3. ročník medzinárodnej detskej výtvarnej súťaže ,,Rozprávočka moja naj 2018“ pozná víťazov. Práce sú  prístupné pre verejnosť v priestoroch ZŠ Kúpeľná.

Čítať ďalej...

Nezisková organizácia Trojlístok Vás pozýva v rámci projektu ZDRAVÍ OBČANIA – ZDRAVÉ RODINY – ZDRAVÉ KOMUNITY, ktorého cieľom je predchádzať závislostiam a iným psychickým poruchám na 1. besedu v kaviarni.

Čítať ďalej...

Pozývame Vás na jubilejný desiaty ročník kultúrno-vzdelávacieho podujatia Víkend otvorených parkov a záhrad !
Rovnako ako na začiatku podujatia, i tento rok je našim cieľom zdôrazňovať a oslavovať hodnoty najmä historických parkov a záhrad a zapájať ľudí do ich aktívnej ochrany.

Čítať ďalej...

V súvislosti s implementáciou Národného projektu Podpora ochrany detí pred násilím Vám ponúkame pútavo a zaujímavo spracovaný informačný leták, cieľom ktorého je zviditeľniť problematiku násilia na deťoch v očiach verejnosti a poskytnúť informácie o možnostiach pomoci.

Čítať ďalej...

Strana 1 z 159

Návštevnosť

Spolu:215552
Včera:16
Dnes:22