Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Aj keď letné prázdniny sa pomaly končia prešovskí školáci sa už teraz môžu tešiť na blížiaci sa september a začiatok školského roka. V našom meste sa totiž návrat do školských lavíc nesie každoročne v duchu radosti a najmä úsmevu.

Mesto Prešov aj tento rok pripravuje podujatie s názvom DO ŠKOLY S ÚSMEVOM 2015, ktoré sa uskutoční 2. septembra 2015 o 12:00 h na pódiu v centre mesta. Na tejto akcii sa roztancujú nielen základné školy, základné umelecké školy, ABC Centrum voľného času, ale aj nádejné kultúrne kolektívy, speváci, speváčky, tanečníci, herci, muzikanti, v neposlednom rade tiež športové družstvá i jednotlivci, ktorí reprezentujú mesto Prešov doma i v zahraničí.

Hlavnou myšlienkou tohto nielen zábavného, ale aj náborovo–prezentačného podujatia je ukázať možnosti aktívneho využitia voľného času detí a mládeže mimo školských povinností prostredníctvom kultúrnych a športových kolektívov v meste. Po zhliadnutí krátkych ukážok kolektívov a voľno-časových centier sa mládež môže priamo prihlásiť do niektorých z prezentovaných krúžkov.

Vidíme sa 2. septembra, dovtedy ešte pekné a pohodové prázdniny!

do skolz s usmevom plagat

(Zdroj: http://www.presov.sk/portal/?c=12&id=24753)
Autor: PhDr. Veronika Kmetóny Gazdová, PhD.
zverejnila: -rk-

Návštevnosť

Spolu:245583
Včera:52
Dnes:4