Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

V dňoch 18. a 19. septembra 2015 zavíta na Hlavnú ulicu v Prešove Festival zdravia, ktorý má pre návštevníkov pripravený atraktívny program. Každý, kto sa zastaví v „zdravých zónach“, získa mnoho cenných informácií o zdravom životnom štýle, o svojom zdravotnom stave a rady, ako sa o svoje zdravie správne starať.

Téma zdravého životného štýlu je dnes medzi ľuďmi veľmi populárna. Návodov, ako byť zdravý, je mnoho a každý z nich sa snaží nájsť recept, ako prežiť plnohodnotný a zdravý život a cítiť sa fit. Všetko, čo ste chceli vedieť o zdraví a o zdravom životnom štýle, sa dozviete, ak navštívite Festival zdravia.

V centre nášho mesta tohto dvojdňového podujatia na Vás čakajú ukážky prípravy zdravého jedla pod dohľadom odborníčky na zdravú výživu, ochutnávka najnovších trendov v modernej kuchyni, kruhový tréning s profesionálnymi trénermi fitnes či spoľahlivé tipy na kvalitnejší spánok.
Okrem toho si priamo na mieste môžete preveriť svoj zdravotný stav a kondíciu, poradiť sa s lekármi špecialistami, zistiť svoju krvnú skupinu a dozvedieť sa viac o darovaní krvi. Festival zdravia je unikátny projekt, ktorý sa uskutoční v 24 mestách na Slovensku počas celého augusta a septembra.

Vstup na akciu je pre každého bezplatný.

Viac informácií o programe festivalu nájdete na stránke www.festivalzdravia.sk.

festival zdravia

(Zdroj: http://www.presov.sk/portal/?c=12&id=24819)
Autor: PhDr. Veronika Kmetóny Gazdová,PhD.
zverejnila: -rk-

Návštevnosť

Spolu:247066
Včera:19
Dnes:14