Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Dňa 25. a 28. novembra 2015 sme si s deťmi zo Sojenej školy Tarasa Ševčenka s vyučovacím jazykom ukrajinským a deťmi z Detského domova na Požiarniickej ulici spríjemnili zimné dni v Caraffovej väznici Vianočnými kreatívnými dielňami.

Pekné predpoludnie v rámci Kreatívnych vianočných dielní v Galérií v Caraffovej väznici sme strávili i spolu s druhákmi. S deťmi sa nám spoločne podarilo vytvoriť, vyrobiť krásne vianočné dekorácie. Nechajte sa inšpirovať, potrebujete len chuť, čas a fantáziu.

Druhé tvorivé predpoludnie sme prežili v príjemnom prostredí Galérie v Caraffovej väznice v spoločnosti detí z detského domova na Požiarnickej ul. a ich vychovávateľkami. Šikovné ručičky detí vyrobili krásne vianočné dekorácie.

Ďakujeme Galérií v Caraffovej väznici za možnosť spoločného tvorenia ako aj deťom a ich vychovávateľkam z DD za ich aktívnu účasť a za pomoc Janette Langovej a jej dcére Emme.


Organizátorom SOCIÁLNY PREŠOV, o. z. spolu s Galériou v Caraffovej väznici a Janette Langovou. Materiál zakúpený v rámci projektu "SOCIÁLNY PREŠOV ide ďalej" finančne podporený Nadáciou J & T.
logo nadacia JT

Autor: Mgr. Inge Doležalová
Foto: Mgr. Inge Doležalová,
Ema Doležalová a
PhDr. Janette Langová
zverejnila: -rk-

 

Návštevnosť

Spolu:247881
Včera:13
Dnes:5