Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Dňa 2. decembra 2015 sme sa vybrali navštíviť deti z Detského domova na Požiarnickej ulici v Prešove. Strávili sme s nimi krásne popoludnie pri vyrábaní vianočných pozdravov a darčekov.

Vianočné kreatívne dielne sa uskutočnili v priestoroch Detského domova, na ktorých sa zúčastnilo vyše 25 detí. Farebné papiere, rôzne makety, vločky, srdiečka, snehuliaci lietali po celej miestnosti a pristáli v rukách detí, ktoré dokázali vyrobiť neskutočne krásne pozdravy pre svojich blízkych, vychovávateľky a kamarátov. 

Mali sme možnosť vidieť sobov, anjelikov, vetvičky, mikulášov. Taktiež sme skúšali ich motorické schopnosti pri balení darčekov a lepení rôznych detailov. Deti si všetky vyrobené veci vzali na výstavky.

Veľké zadosučinenie je, keď sa malým detičkám pozriete do rozžiarených očiek a oni Vám s detskou úprimnosťou odovzdajú toľko lásky v úsmeve a objatí.

Ďakujeme pani riaditeľke za možnosť potešiť detičky a taktiež dvom dobrovolníčkam, ktoré obetovali svoj voľný čas v prospech detí, ktoré veľmi potrebujú objatie, pozornosť a milý úsmev. 
Ďakujeme pani Ľube Kozákovej a Stelle Szentpétery za dobrovoľnícku pomoc.

Tešíme sa na ďalšiiu spoluprácu a mnnožstvo akcii, ktoré sa chystáme pripraviť.

Materiál bol zakúpený v rámci projektu "SOCIÁLNY PREŠOV ide ďalej", kttorý je finančne podporený Nadáciou J&T.

logo nadacia JT

Autor: Mgr. Lucia Krivdová
zverejnila: -rk-

Návštevnosť

Spolu:247288
Včera:27
Dnes:18