Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Pozývame Vás dňa 16. januára 2016 na Benefičný bazár, ktorý sa začne od 10:00 hod. v priestoroch Donos, Bernoláková 17, Prešov.

Benefičný bazár, už sa chystá.
Daruj čo už nepoužiješ, zober si čo využiješ.
Vaše deti postrážime, aj sa s nimi zabavíme.
Tombolu získať môžeš, ďalším ľuďom tým pomôžeš.

Naša opatrovateľská agentúra sa opatrovaním detí zaoberá už niekoľko rokov. Sme k dispozícii vždy, keď potrebujete. A priznajme sa, že takých situácií môže byť viac než dosť. Veď to poznáte. Máte veľa práce, často musíte cestovať na služobné cesty, nie vždy je aspoň jeden z rodičov k dispozícii. Niekedy zase nastane chvíľa, kedy si jednoducho potrebujete oddýchnuť či prežiť aspoň pár pokojných chvíľ osamote so svojou drahou polovičkou. V takýchto či podobných prípadoch sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť a s kľudným svedomím zveriť svoju ratolesť do našej starostlivosti.
Prečo je opatrovanie detí sprostredkované našou agentúrou lepšie v porovnaní s ostatnými ponukami? Opatrovanie vykonávajú iba skúsení pracovníci, ktorí vo väčšine prípadov majú svoje vlastné deti. Všetky pestúnky či vychovávatelia sú preverené a dôveryhodné osoby, s ktorými už dlhodobo spolupracujeme. Pre vaše deti nachystáme vždy kvalitný, poučný a zábavný program. Dôležitá je pre nás aj individualita každého opatrovaného dieťaťa. Babysitter je k dispozícii prakticky kedykoľvek, môžete sa na nás spoľahnúť aj v situácii, kedy nie sme vopred dohodnutí.

bneficny bazar donos 2016

(Zdroj: http://wauw2.webnode.sk/kontakt/)
zverejnila: -rk-

Návštevnosť

Spolu:245596
Včera:52
Dnes:17