Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Zariadenie pre seniorov Harmónia, Prešov - Cemjata zažilo už viacerých riaditeľov. Ten posledný, Slavko Poptrajanovski, Harmóniu vedie takmer štyri roky. Prekvapujúco však radnicu aj poslancov informoval, že ku koncu januára sa vzdáva funkcie.

Viac nájdete na: http://presov.korzar.sme.sk/c/8121453/riaditel-harmonie-poptrajanovski-sa-vzdal-funkcie.html#ixzz3xhAPpGTe
Informácie k téme nájdete tiež na: https://www.facebook.com/Pre%C5%A1ovsk%C3%BD-kritik-1532695973668708/?fref=ts

Pár slov si dovolila napísať Inge Doležalová a k jej vyjadreniu sa pridáva aj kolektív SOCIÁLNEHO PREŠOVA, ktorý s celkovou momentálne vzniknutou situácie nie je stotožnený.

Odchádza človek, odborník, profesionál, ktorý sa nebál zavádzať nové veci v rámci starostlivosti o človeka a slová „nedá sa“ sme u neho a jeho personálu nikdy nepostrehli. Hľadal riešenia, nie dôvody, prečo sa to nedá. Bol ľudský v každom ohľade, klient bol vždy na prvom mieste a nesmel cítiť žiadnu zmenu v zabehnutom režime aj keď sa náhodou niečo zlé dialo.

Cemjata sa pod vedením terajšieho riaditeľa stále menila k lepšiemu, či už v rámci vzťahov na pracovisku, ktoré majú vplyv na kvalitnejšiu starostlivosť o klienta, ale rovnako sa dialo aj veľa dobrých vecí, aktivít a pod.. Nadviazala sa spolupráca so zahraničím, dovzdelávali sa zamestnanci a neustále sa vymýšľalo množstvo aktivít pre klientov v spolupráci s dobrovoľníkmi a mnoho ďalších vecí sa menilo stále k lepšiemu a Cemjata nepoznala stagnáciu.

Klobúk dole, čo sa za tak krátky čas podarilo urobiť, Cemjata vo svojom obore v blízkom okolí nemá konkurenciu, stále má svoj areál otvorený pre verejnosť a nikdy v tomto čarovnom prostredí nechýba úsmev, ľudskosť a „človečina“.

Prinášame len pár fotiek z rôznych aktivít na Cemjate, presvedčte sa, že bolo toho veľa čo sa zmenilo a skrášlilo, či už v domčekoch klientov, alebo v samotnom areáli.


Foto: Archív SOCIÁLNEHO PREŠOVA
zverejnila: -rk- 

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:245692
Včera:22
Dnes:11