Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Vytvorme čo najdlhšiu živú reťaz a ukážme tak, že nám nie je jedno, v akom stave je slovenské školstvo! V pondelok, 1.2.2016 o 15:30 hod., Kolégium Prešov - príďte podporiť slovenských učiteľov!

Prezident Andrej Kiska vo štvrtok v Prezidentskom paláci prijal zástupcov Iniciatívy slovenských učiteľov, ktorí v pondelok 25. januára vyhlásili časovo neobmedzený štrajk.
Kiska v príhovore uviedol, že adresátmi požiadavky učiteľov 36 dní pred parlamentnými voľbami sú všetky politické strany, ktoré sa uchádzajúce o dôveru voličov.

"Teda vláda a politická strana, ktorá mala a má zodpovednosť v tomto období, a myslím si, že minister školstva by mal pokračovať v diskusiách, v dialógu. Ale aj všetky politické strany s ambíciou byť v budúcom parlamente a spravovať Slovensko by mali jasne, konkrétne a presvedčivo povedať svoju predstavu nielen učiteľom, ale aj celej verejnosti. Ako konkrétne si predstavujú, aby sme vrátili úctu k vzdelaniu, rešpekt učiteľom," uviedol Kiska.

Čítajte viac: http://domov.sme.sk/c/20081792/poziadavky-ucitelov-su-adresovane-vsetkym-politickym-stranam.html#ixzz3ydP2oqQw
zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:225672
Včera:49
Dnes:3