Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Vieš, že cukor môže byť jedom pre Vaše telo podobne ako alkohol či tabak?? A vieš, že dáva tvojmu telu len prázdne kalórie? Pozývame Vás dňa 8.marec 2016 o 10:00 hod. na prednášku s názvom Nestaňme sa CUKROHOLIKMI !

Istotne to tušíte, no aj tak patríš medzi tých, ktorí si nevedia predstaviť život bez sladkej maškrty. Ak máte pocit, že si na sladkostiach doslova závislý a je z teba CUKROHOLIK, tak príď na besedu: Nestaňme sa cukroholikmi " a dozvieš sa ako sa naučiť príjimať len toľko cukru, koľko skutočne potrebuješ a hravou formou ti povieme viac o tejto závislosti :)

Hosťom besedy bude:

  • MVDr. Eja Čechová z centra alternatívnej medicíny

Moderovať bude:

  • Bc. Zuzana Varaliová

Podujatie je organizivané projektom AZU- Aktivita Zvyšuje úspech, v rámci konceptu "NENECHAJ ZAPADNÚŤ SVOJU BAKALÁRKU PRACHOM".

Zuzana Varaliová nenechala svoju bakalárku zapadnúť prachom, a tak Vám ju predstaví a posunie svoj výtvor (bakalárku) do ďalšej roviny :)
inšpiruj sa, kontaktuj nás a pracuj! :) lebo aktivita zvyšuje úspech! :) bližšie informácie na našom webe, alebo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na Vás! :)

cukor unipo 2016

zverejnila: -rk-

Návštevnosť

Spolu:247063
Včera:19
Dnes:11