Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Máte nápad ako revitalizovať verejné priestranstvo, alebo vnútroblok a chýbajú vám peniaze? Je tu grantový program Prvej stavebnej sporiteľne, a.s.

Nový grantový program Prvej stavebnej sporiteľne, a.s. na podporu revitalizácie verejných priestranstiev a vnútroblokov v obytných zónach vznikol na podnet a v spolupráci s Úniou miest Slovenska. Cieľom grantového programu je prispieť k zveľaďovaniu prostredia našich miest a obcí práve v tých častiach, ktoré boli doteraz najviac zanedbávané.

Záujem o poskytnutie grantového financovania môžu prejaviť mestá a obce, prípadne občianske združenia, zaslaním žiadosti na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..
Kritériá, podľa ktorých budú žiadosti posudzované, nájdete na našej web stránke, ako aj na www.pss.sk

Priamy link na grantovú výzvu i kritériá podľa ktorých budú žiadosti posudzované: http://www.unia-miest.sk/vismo/dokumenty2.asp?id_org=600175&id=4011

Termín podávania žiadostí nie je obmedzený. Jednotlivé projekty budú priebežne posudzované v každom štvrťroku, pričom prvé zasadnutie odborného zboru pre posúdenie žiadostí je plánované už na marec.

Tešíme sa spolu s vami na krajšie a skultúrnené okolie v našich obytných zónach.

(Zdroj: http://www.presov.sk/portal/?c=12&id=25822)
zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:245421
Včera:16
Dnes:25