Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Máte záujem, aby sa s vami experti z firiem podelili o svoje vedomosti a skúsenosti?
V neziskovom sektore pracuje veľmi veľa šikovných a zanietených ľudí, odhodlaných urobiť čo najviac pre dobro veci.

Avšak aj pri najlepšej vôli sa stáva, že sme jednoducho na niektoré témy prikrátki – nevieme, ako správne komunikovať naše aktivity navonok, máme dilemy v oblasti práva, alebo sa nevyznáme v účtovníctve. A prostriedky na doplnenie si takýchto vedomostí či zručností jednoducho v neziskovom sektore chýbajú. Preto sme veľmi radi, že stále viac a viac expertov z firiem má záujem posunúť svoje dlhoročné skúsenosti a profesionálne zručnosti neziskovým organizáciám a tým prispieť k ich kvalitnejšej práci. Takto si môže nezisková organizácia plniť oveľa efektívnejšie svoje poslanie a výraznejšie prispievať k pozitívnej zmene.

Preto sme sa rozhodli venovať väčší priestor pro bono aktivitám a
v stredu 8. júna by sme chceli pre Vás
v spolupráci s firmami pripraviť tréningy a školenia podľa Vašich potrieb.

PR, social media, online marketing, účtovníctvo, ľudské zdroje, právne otázky, timemanagment, financie – tém, v ktorých sa môžete posunúť ďalej, je naozaj neúrekom. Máte návrh či nápad na konkrétnu tému tréningov a workshopov? Je oblasť, v ktorej sa dobre neorientujete, ale bola by tak prínosná pre Vašu činnosť?

Určite nám dajte vedieť vyplnením tohto formulára a my veríme, že sa nám podarí nájsť vo firmách lektorov, ktorí tieto tréningy a workshopy pre Vás pripravia.

Zdroj: http://www.nasemesto.sk/novinky/treningy-a-workshopy-pre-neziskove-organizacie/
zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:245649
Včera:39
Dnes:31