Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Podvečerný informačný seminár k spoločnej aktivite "ZELENÁ PRE PREŠOV", ktorú zastrešuje SOCIÁLNY PREŠOV, o. z. spolu s hlavným partnerom SPRAVBYTKOMFORTOM, a.s. dopadol veľmi dobre.

Zastúpenie mali MŠ, ZŠ, organizácie ale aj aktívni občania. Spoločne v príjemnej atmosfére sme prešli podmienky poskytnutia finančných prostriedkov na jednotlivé kreatívne projekty, odpovedali na zvedavé otázky zúčastnených, aby podanie projektu bolo pre nich čo najjednoduchšie.
Spoločne sme hľadali spôsoby podpory, pomoci, vymysleli ďalšie podporné aktivity k zapojeniu čo najväčšieho počtu, detí, mládeže, obyvateľov a všetkých, ktorí chcú prispieť ku krajšiemu prostrediu v ktorom žijú.

Finančné prostriedky, ktoré sme v občianskom združení vyčlenili na ZELENÚ pre PREŠOV nám boli poskytnuté z 2% z daní občanov, za čo veľmi pekne ďakujeme. Prostredníctvom tejto aktivity, ale aj iných, ich aj týmto spôsobom "chceme vrátiť", obyvateľom, mestu, aby nám všetkým bolo krajšie.

Všetky informácie, formulár nájdete na našej stránke: www.socialnypresov.sk

V prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať Inge Doležalovú na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Posledný deň podania projektu spolu s prílohami je 31.1.2017 do 17:00 h (do konca otváracích hodín klientskeho centra SPRAVBYTKOMFORTU) na adresu:
Spravbytkomfort, a.s. Prešov
Adriana Birošová
Volgogradská 88
080 01 Prešov
(Fyzicky musí byť do 31.01.2017 doručený, neplatí poštová pečiatka s týmto dátumom)

Projekty môžu podávať aj ďalší záujemcovia, ktorí sa info seminára nezúčastnili. (Podanie projektu nebolo podmienené účasťou na infoseminári.)

.Už teraz sa tešíme na všetky krásne "zelené" projekty v Prešove.

Tím Zelená pre Prešov

Foto: Inge a Adriána Birošová
SOCIÁLNY PREŠOV, o.z.
a SPRAVBYTKOMFORT a.s.
zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:240443
Včera:58
Dnes:10