Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Veľmi pekne Vám ďakujeme za to, že ste sa zapojili do aktivity Zelená pre Prešov, konkrétne číslom, v ktoré sme ani nedúfali, to jest až 23 Vami doručených projektov.

Čo myslíte, je to veľa, či málo? Myslíme si, že na začiatok je to celkom pekné číslo a veríme, že ich bude pribúdať a naše úsmevy a radosť z vydarenej sa budú zväčšovať.

Spoločne sme projekty s nadšením otvárali a prechádzali s Adriánou Birošovou (SPRAVBYTKOMFORT) a Mariánom Ličákom, ktorý sa venuje záhradnej architektúre.

Medzi otvorenými zelenými projektmi sme našli aj tie od aktívnych materských ale aj základných škôl, rovnako nás teší účasť mimovládnych organizácií a rovnako tak aj aktívni občania, ktorí projekty vytvorili.
Prišli nám rôzne projekty - menšieho, ale aj väčšieho rozsahu, profesionálne, alebo aj jednoduchšie spracované, ale všetky s krásnymi nápadmi a zaujímavými návrhmi. V každom z projektov sa počíta s participáciou aj ďalších ľudí, partnerov a pod.

otvaranie 001otvaranie 002

Teší nás skutočnosť, že do mnohých projektoch vkladáte aj vlastné sponzorské peniaze, materiál, náradie, prácu, váš čas a hlavne nápady začo Vám ďakujeme a veľmi si to ceníme.

Veľmi dobre viete, že radi by sme podporili všetky projekty, ale...
Žiadaná suma na všetky projekty prevyšuje sumu, ktorú my z 2% do toho vkladáme (2800 až 3000 eur).
Žiadaná suma projektov je niečo okolo 6 700€ (celkové náklady, teda žiadaná suma + vlastný vklad na projekty sú o dosť vyššie)

A práve so zreteľom na tieto sumy, chcem vyzvať priateľov, firmy, sponzorov, ktorí by boli ochotní sa finančne pridať k našej/Vašej iniciatíve "Zelená pre Prešov", aby sme mohli podporiť všetky projekty a zároveň ich zrealizovať, aby nám všetkým bolo krajšie.
PRIDAJTE SA a spolu pomôžeme skrášľovať PREŠOV!

Ak sa rozhodnete nás podporiť tu sú kontakty na ktorých nás nájdete:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
0905 207686

alebo príspevok môžete poslať aj na náš účet v Raiffeisen BANK (do správy prijímateľa uveďte: "zelena pre presov")
IBAN: SK68 1100 0000 0080 1602 1662

Už teraz Vám veľmi ďakujeme za Vašu pomocnú ruku a podporu, bez ktorej by sme to nezvládli a tešíme sa na ďalšie milé komunitné aktivity v Prešove so skvelými ľuďmi.

Inge a celý tím Zelená pre Prešov

zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:245617
Včera:52
Dnes:38