Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Benefičný koncert podporí tých, ktorí pomáhajú ľuďom s onkologickými ochoreniami. Prešovské PKO tak realizuje myšlienku dlhoročného poslanca mestského zastupiteľstva PhDr. Ivana Benka.

Spojili sa pre dobrú vec. Park kultúry a oddychu, mesto Prešov i Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove organizujú benefičný koncert pod názvom KONCERT PRE RADOSŤ. Ten sa uskutoční 11. mája 2017 o 19.00 h v historickej sále PKO Čierny orol. Nad koncertom majú záštitu aj predseda PSK Peter Chudík i prešovská primátorka Andrea Turčanová.

Koncert je realizovaný na podnet dlhoročného poslanca mestského zastupiteľstva PhDr. Ivana Benka, ktorý prišiel s myšlienkou, ako aj touto formou podporiť onkologické oddelenie FNsP J. A. Reimana v Prešove.
V programe sa vám predstavia skupiny Mloci, ĽH Prešovčan, Edith a Swing time for, ktoré na podporu tohto ušľachtilého činu vystúpia bez nároku na honorár.
„Všetci vieme, že súčasnosť nie je jednoduchá pre zdravých ľudí, nie to ešte pre niekoho, kto je chorý. Preto je každá pomoc v tých najťažších životných situáciách veľkým prínosom pre dôstojné a kvalitné podmienky na liečbu pacientov,“ uvádzajú organizátori.

Benefičný rozmer koncertu môžete podporiť:

  • kúpou lístkov na KONCERT PRE RADOSŤ v sume 6 €, kde výťažok zo vstupného bude darovaný onkologickému oddeleniu FNsP J. A. Reimana
  • ľubovoľnou finančnou čiastkou počas koncertu
  • v prípade, že sa koncertu nemôžete zúčastniť a chcete pomôcť, môžete poukázať ľubovoľnú finančnú čiastku na č. ú.:
    IBAN: SK 12 8180 0000 0070 0040 1789, VS: 10005

Organizátori veria, že sa nájde veľa ochotných ľudí, ktorí podporia túto benefíciu a vyslovujú poďakovanie za akúkoľvek podporu a pomoc.
Info aj na: www.pkopresov.sk

koncert pre radost 05 2017 pl

Zdroj: http://www.presov.sk/oznamy/koncert-pre-radost-podpori-presovsku-onkologiu.html
Zverejnila: -rk-

Návštevnosť

Spolu:245645
Včera:39
Dnes:27