Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

K udalostiam, ktoré dnes otriasli Prešovom, urobili vyhlásenie aj primátorka Prešova Andrea Turčanová s členmi Mestskej rady v Prešove. Obete spadnutého vrtuľníka si radní uctili minútou ticha, pozostalým vyjadrujú nad stratou blízkych úprimnú sústrasť.

Pri Prešove sa v popoludňajších hodinách zrútil nový policajný vrtuľník typu Bell, na palube boli štyria ľudia. Dvaja hasiči, pplk. Ing. R. Lacko, riaditeľ OR HaZZ v Prešove a nadp. P. Toďor, veliteľ družstva OR HaZZ v Prešove zomreli, dvaja policajti sú vážne zranení.

„Vyjadrujeme ľútosť nad dnešnou tragédiou, ktorá zasiahla každého z nás. Ide o veľkú stratu kolegov, spolupracovníkov a priateľov,“ povedala primátorka Andrea Turčanová. Na rokovaní Mestskej rady v Prešove radní s vedením mesta vzdali úctu obetiam minútou ticha a pozostalým vyjadrujú úprimnú sústrasť. 

Vyjadriť kondolenciu, sústrasť či spolupatričnosť pozostalým a príbuzným zosnulých môžu aj Prešovčania v kondolenčnej knihe, ktorá bude nasledujúce dni umiestnená v budove Mestského úradu v Prešove, Hlavná 73 (radnica).

Zdroj: http://www.presov.sk/oznamy/presov-vyjadruje-sustrast.html
Zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:245424
Včera:25
Dnes:3