Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

S blížiacimi sa letnými prázdninami otvorí opäť svoje brány veľkolepá futbalová fiesta FRAGARIA CUP 2017.

16. ročník jedného z najväčších medzinárodných futbalových turnajov svojho druhu v rámci Európy sa v našom meste uskutoční pod záštitou primátorky mesta Prešov Andrey Turčanovej v termíne od 2. do 6. Júla, denne od 8.00 do 20.00 hod.

Všetkých Prešovčanov pozývame na vlajkový sprievod všetkých družstiev historickým centrom mesta Prešov v nedeľu 2. júla podvečer, spojený s bohatým kultúrnym programom, ktorého vyvrcholením bude nádherný ohňostroj a mini-diskotéka priamo pred budovou DJZ.

Pre 190 zaregistrovaných tímov zo 14 krajín Európy je pripravených 14 prírodných trávnatých ihrísk a dve ihriská s umelým trávnatým povrchom, situované v meste Prešov a blízkom okolí. Mladé futbalové nádeje zabojujú o cenné trofeje a zaujímavé športové ceny v 8 chlapčenských vekových kategóriách - od 8 do 15 rokov a jednej dievčenskej v kategórii - 15 ročné a mladšie.

Najmenšie vekové kategórie U8 – U11, ktoré hrajú na ihriskách s menšími rozmermi, odohrajú svoje zápasy v priestoroch 4 SPORT Areálu na Sídlisku III, kde bude zriadená aj FUN ZONE s občerstvením, predajom reklamných predmetov a športových vecí zn. ADIDAS a rôznymi atrakciami pre účastníkov turnaja aj návštevníkov areálu. Súčasťou FUN ZONE bude aj ONLINE výsledkový servis na LCD monitoroch, umiestnených vo veľkoplošnom stane.

Ostatné kategórie odohrajú svoje zápasy na ihriskách:

  • FA 1. FC Tatran Prešov – Mukačevská ul.
  • 1.FC Tatran Prešov – Čapajevova ul.
  • SOŠ Technická – Volgogradská ul.
  • Ľubotice – Pod Hájom 14
  • Fintice – Hlavná 21/6

Informácie o turnaji, rozpis zápasov jednotlivých kategórií, výsledkový servis, ale aj informácie ohľadne programu a voľnočasových aktivít budú počas celého turnaja poskytované v rámci CALL CENTRE, na I. poschodí Bowlingu pri trati.
Zoznam prihlásených družstiev a bližšie informácie nájdete na www.fragariacup.4sport.sk

fragaria cup 07 2017

Zdroj: http://www.presov.sk/oznamy/fragaria-cup-2017.html
zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:245527
Včera:57
Dnes:49