Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Zapojte sa aj vy a nominujte svojho SOCIÁLNEHO PRACOVNÍKA ROKA 2017.

Pri Vašich nomináciách prosím zvažujte sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce, o ktorých ste presvedčení, že sú príkladom toho najlepšieho z hodnôt našej profesie. Tých, ktorí zdolávajú každodenné výzvy sociálnej práce a rovnako aj tých, ktorí bok po boku, krok za krokom zdolávajú každodenné výzvy, ktoré našim klientom prináša život.

Zvažujete prosím aj sociálnych pracovníkov, ktorých práca presahuje rámec komunity. Sociálnych pracovníkov, ktorí reprezentujú spoločné hodnoty našej spoločnosti a spolupodieľajú sa na tvorbe a napĺňaní sociálnej politiky našich miest a obcí, vyšších územných celkov atď.

Sociálnych pracovníkov, ktorí v rámci možností svojej pracovnej pozície, podporujú rešpekt k vrodenej hodnote a dôstojnosti ľudí, zamedzenie bezprávia, rešpektovanie odlišnosti a dodržiavanie ľudských práv a sociálnu spravodlivosť.

Vybraného sociálneho pracovníka môžete nominovať cez pripravený nominačný dotazník. Nominácie sociálnych pracovníkov na ocenenie Sociálny pracovník roka 2017 budú prijímané do 31. augusta 2017.


Nominačný hárok SOPRA 2017

sopra 2017 07 2017 pl

Zdroj: http://socialnapraca.sk/plancinnosti2017/sopra-2017/
Zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:212098
Včera:116
Dnes:96