Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

7. ročník Prešovských predajných a výstavných trhov spojených s Prešovskými parkúrovými pretekmi Mercedes-Benz sa uskutoční vo 4 SPORT Areáli /Jazdecký areál Sídl.III/.

Viac ako 100 predajcov ponúkne široký sortiment tovaru, svoju šikovnosť predvedú remeselníci a milovníci dobrého jedla a pitia si budú môcť vybrať z bohatej ponuky.
Sprievodnými akciami budú vystúpenia folklórnych súborov, hudobných skupín a atrakcie pre detí a dospelých.

V sobotu a nedeľu bude prebiehať 7. ročník Prešovských parkúrových pretekov Mercedes-Benz.

V roku 2011 sa spoločnosť 4 SPORT s.r.o. a občianske združenie PARKÚR TEAM SLAVOJ v spolupráci s mestom PREŠOV rozhodli nadviazať na dlhoročnú tradíciu Prešovských výstavných trhov spojených s parkúrovými pretekmi, ktorých história siaha až do r. 1976. V tom čase patrili počtom návštevníkov k najmasovejším akciám v Prešove. Neskôr ich organizátori presťahovali do mestskej športovej haly a vyčiarkli z nich jazdecký šport. Koncom roku 2010 športovú halu prenajalo mesto Prešov na 25 rokov hádzanárom Tatrana Prešov a tak sa od septembra 2011 po približne 20 rokoch vrátil jazdecký šport spojený s predajnými a výstavnými trhmi na pôvodné miesto, t.j. do Jazdeckého areálu ako podujatie nazvané Prešovské trhy a Prešovské parkúrové preteky.

PRÍĎTE SA ZABAVIŤ A UŽIŤ SI KAŽDOROČNE POČAS 4 SEPTEMBROVÝCH DNÍ JEDINEČNÚ ATMOSFÉRU TOHTO SKVELÉHO PODUJATIA.

Vstup na trhy a parkúrové preteky je voľný.

ppavt 09 2017 pl

Zdroj: http://pis.sk/podujatie/7101/presovske_trhy.html
Zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:241732
Včera:73
Dnes:20