Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

...už vo štvrtok vo VIOLE od 18:00 hod..
neváhajte a príďte pozrieť dokument KRÁĽOVNÁ TICHA...
Októbrový vietor tentokrát prinesie do Literárnej kaviarne VIOLA ďalší zaujímavý dokument premietaný v rámci projektu KineDok.

Už 19.10 o 18h premietne dokument nazvaný Kráľovná ticha. Ten rozpráva príbeh desaťročného hluchého rómskeho dievčaťa, žijúceho v ilegálnej osade v Poľsku. Kým celej komunite hrozí vysťahovanie, brutálne útoky od susedov a extrémna bieda, Denisa sa snaží nájsť svoju vlastnú cestu ako sa vyrovnať s utrpením každodenného života. Ako tak jedného dňa hľadá v kontajneroch oblečenie a drevo, narazí na krabicu s bollywoodskymi filmami.

Odvtedy je fascinovaná kúzlom sveta, ktorý sleduje na malej televíznej obrazovke. Denisa si vyrába vlastné bollywoodske oblečenie a nacvičuje tanečné choreografie až do dokonalosti.

Potom ako nájde starú plastovú korunu, odsťahuje sa Denisa do magického sveta tanca a imaginácie... a ešte mnoho ďalšieho, ale na to sa príďte pozrieť, nebudeme predsa prezrádzať všetko.

Vstup na premietanie je voľný.

Vstupenky si môžete rezervovať priamo v Literárnej kaviarni VIOLA alebo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. / 0905 688 665

kralovna ticha 010 2017 pl

Zverejnila: -rk

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:221029
Včera:44
Dnes:24