Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Ľudia, ktorí bojujú so splácaním svojich dlhov, sa počas DŇA BEZ DLHOV môžu zadarmo poradiť s odborníkmi, ako riešiť svoju ťažkú finančnú situáciu.

Prešov sa pri príležitosti Dňa bez dlhov zapája do tejto vzdelávacej akcie.
V utorok, dňa 14. novembra sa môžu ľudia bojujúci so splácaním svojich dlhov zadarmo poradiť s odborníkmi, ako riešiť svoju ťažkú finančnú situáciu. V stánku v Prešove budú prítomní takisto konzultanti Centra právnej pomoci, štátnej organizácie, ktorá ako jediná môže slovenským občanom sprostredkovať osobný bankrot.

14. november 2017
od 10:00h do 13:00 h
Zasadacia miestnosť Odboru sociálnych služieb MsÚ
Jarková ul. č. 26

Medzinárodný Deň bez dlhov začala spoločnosť KRUK organizovať už pred deviatimi rokmi v Poľsku. Postupne sa rozšíril aj do Rumunska, Českej republiky a na Slovensko.
"Na kontaktných miestach budú pripravení odborníci, ktorí zhodnotia finančnú situáciu zadlžených ľudí s ohľadom na ich príjmy a záväzky, ktoré musia splácať. Výsledkom je konkrétny plán, ako krok za krokom postupovať, kde obmedziť náklady, ako zohnať ďalší zdroj príjmov, alebo ako rozložiť záväzky na dlhšie časové obdobie. Základom je však vždy komunikácia s veriteľom a realistický pohľad na vlastné finančné možnosti," povedala k akcii Markéta Kolářová zo spoločnosti KRUK.

Zdroj: http://www.presov.sk/oznamy/mate-problem-so-splacanim-zavazkov-v-presove-poskytnu-bezplatnu-pomoc.html
Zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:245645
Včera:39
Dnes:27