Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Srdečne Vás pozývame na vyhodnotenie našej spoločnej aktivity „ZELENÁ PRE PREŠOV“
19. decembra 2017 o 10.00 v zasadačke SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov,
Volgogradská 88, 1. poschodie

Hlavný cieľ projektu:
Podpora všetkých „zelených“ projektov v meste Prešov, o ktoré nás (SOCIÁLNY PREŠOV) žiadatelia v rámci prvého ročníka aktivity ZELENÁ PRE PREŠOV požiadali.
Špecifický cieľ:
Vybudovať alebo revitalizovať zeleň v Prešove (vysadenie kvetov, školských políčok, bylinových záhonov, jedlých živých plotov a pod.).

Aktivitou ZELENÁ PRE PREŠOV, ktorú organizuje občianske združenie SOCIÁLNY PREŠOV, o. z. spolu s hlavným partnerom SPRAVBYTKOMFORTOM, a.s. sme vyzvali škôlky, školy, organizácie, aktívnych občanov k spolupráci s cieľom skrášliť svoje okolie. Či už sú to školské dvory, plochy pozemkov rôznych organizácií, plochy pozemkov v okolí bytových domov a pod. chceme prostredníctvom týchto komunitných aktivít aktivizovať ľudí v meste.
Ďalším výrazným partnerom, ktorý nám pomáhal zrealizovať nami vybraté projekty bola spoločnosť PARKONA, s.r.o, za čo jej veľmi pekne ďakujeme.

Našim cieľom bolo z financií, ktoré sa nám podarilo získať z 2% z daní v minulom roku, podporiť min. 10 projektov, o ktoré sa budú žiadatelia uchádzať. Týmto spôsobom chceme venované financie cez 2% z daní vrátiť obyvateľom mesta prostredníctvom tejto komunitnej aktivity Zelená pre Prešov.

Na túto aktivitu sme z týchto financií vyčlenili 3 000,- eur.

Verím, že si nájdete čas a prídete medzi nás. Nielen si nás vypočuť, potešiť z výsledkov už zrealizovaných projektov.

Tešíme sa na stretnutie s Vami !

Adriana Birošová
Marketing
SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov
Volgogradská 88
080 01 Prešov
tel.: +421 51 7567 711
fax: +421 51 7567 703
mobil: + 421 915 546 624
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
www.spravbytkomfort.sk

Inge Doležalová
koordinátorka aktivity Zelená pre Prešov
SOCIÁLNY PREŠOV, o.z.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
mobil: + 421 905 207 686

zelenaPO 012 2017

Zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:245597
Včera:52
Dnes:18