Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Speváčka Katarína Koščová svojím originálnym a intímnym podaním autorskej hudby doplnenej o niekoľko prevzatých jazzových štandardov vytvára na svojich koncertoch krásnu a príjemnú komornú atmosféru.

K tvorbe a interpretácii hudby pristupuje inak, ako by to mohlo byť očakávané od prvej slovenskej superstar, vydala sa možno ťažšou a dlhšou hudobnou cestou. Jej cieľom nie sú krátkodobé “výhry”, ale kvalitná hudba, ktorá osloví najmä náročnejšieho poslucháča a za ktorou si Katarína určite môže stáť.

Srdečne Vás pozývame na šansónovo-jazzový koncert
KATARÍNY KOŠČOVEJ / spev
a DANIELA ŠPINERA / klavír
29. mája o 17.00 vo VIOLE

Jej tvorba inklinuje k hudobným štýlom ako je jazz, folk, šansón. Katarína píše svoje texty v slovenčine, vychádza tiež zo slovenskej ľudovej tradície. S klaviristom Danielom Špinerom tvoria zohratú autorskú a interpretačnú dvojicu.

Vstupné: 10 €
Vstupenky si môžete zakúpiť priamo v Literárnej kaviarni VIOLA alebo rezervovať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. / 0905 688 665 (t. č. je aktívne v čase otváracích hodín kaviarne)
Platnosť rezervácie vstupeniek končí 24 hodín pred konaním podujatia. Ak rezervované vstupenky nebudú vyzdvihnuté v tejto lehote, budú zaradené do predaja.

koscova viola 05-2018 pl

Zdroj: https://www.facebook.com/events/2039857696282555/
Zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:238140
Včera:44
Dnes:2