Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Prvá neformálna beseda v kaviarni, ktorá sa konala 31. 05. 2018 v kaviarni Botanique Art v Prešove predstavuje súčasť projektu „ZDRAVÍ OBČANIA – ZDRAVÉ RODINY – ZDRAVÉ KOMUNITY“.

Besedy sa zúčastnila špeciálna hosťka mjr. JUDr. Katarína Šmelková, referentka a špecialistka na Krajskom riaditeľstve Policajného zboru v Prešove a ľudia z radu odborníkov, ako i laická verejnosť. Hostia a usporiadatelia podujatia, predstavitelia neziskovej organizácie Trojlístok, diskutovali na tému „Keď sa alkohol, drogy a nelátkové závislostí stretnú so zákonom“.

Uskutočnením besedy sa napĺňajú čiastkové ciele projektu, s ohľadom na bio-psycho-sociálno-spirituálne chápanie zdravia a jeho významu v rovine individuálnej, sociálnej a komunitnej, ako zvyšovanie povedomia o zdravom životnom štýle; podpora rozvoja zdravých vzťahov; podpora aktívnej a živej komunity ako priestor zdravého životného štýlu a podpora vnímania zdravého života v kontexte zmysluplného života.

Prioritami besedy bolo: informovať, predstaviť „mapu“ pomáhajúcich profesií (prehľad možných miest, kde vyhľadať pomoc); eliminovať predsudky o duševných poruchách a pomáhajúcich profesiách; pôsobiť osvetovo a sieťovať organizácie.

Kontakt pre viac informácií: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.; 051/7754479; 0948 078 997.

beseda trojlistok 06-2018 001
beseda trojlistok 06-2018 002
beseda trojlistok 06-2018 003

Zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:247881
Včera:13
Dnes:5