Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Snahou Prešovského dobrovoľníckeho centra (PDC) je vyzdvihnúť a oceniť ľudí, ktorých dobrovoľná práca je výnimočná, vysoko prospešná a ktorí sú inšpiratívnym príkladom pre ostatných. „Krajské Srdce na dlani 2018“ je tradíciou, ktorá štartuje svoj 17. ročník. Počas tohto obdobia sme ocenili 104 jednotlivcov a kolektívov, ale aj 8 organizácií - toto ocenenie sa udeľuje od roku 2014.

V roku 2018 sme pridali ešte jednu kategóriu: •firma vytvárajúca podmienky pre svojich zamestnancov na zapájanie sa do dobrovoľníctva (firemné dobrovoľníctvo) alebo podporujúca dobrovoľnícke projekty na území Prešovského kraja.

Nominácie je možné posielať elektronicky: na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na adresu sídla PDC:
Prešovské dobrovoľnícke centrum, Čapajevova 9, 080 01 Prešov;

Termín: do 15. novembra 2018

Všetky potrebné podklady - štatút oceňovania, nominačné hárky je potrebné si prečítať aj vzhľadom na zmeny, ktoré oproti minulosti nastali. Viac informácií nájdete na linke: http://www.dobrovolnictvopo.sk/aktuality/krajske-srdce-na-dlani-2018

Konzultácie poskytne Bc. Juliana Hajduková, podpredsedníčka PDC do 13. novembra 2018.
0908/217080; Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">

klik → TS výzva - bližšie informácie k nominácii 

Bc. Juliana Hajduková,
podpredsedníčka PDC
Prešovské dobrovoľnícke centrum
Čapajevova 9, 08001 Prešov
0908/217080
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
www.dobrovolnictvopo.sk

"20 rokov práce v 3S" 
"10 rokov práce v PDC"

Zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:247881
Včera:13
Dnes:5