Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Dobrý deň,

dovoľujeme si Vás pozvať na záverečnú konferenciu k projektom Rozvíjame komunity a Komunita na ceste k prosperite podporovaných z finančných prostriedkov Švajčiarskeho finančného mechanizmu, ktorá sa bude konať dňa 11. februára od 9:00 do 16:00 hod v priestoroch Okresného úradu Prešov. Podrobný program konferencie a miesto konania nájdete v pozvánke pod týmto textom.

Projekt Rozvíjame komunity je realizovaný neziskovou organizáciou Člověk v tísni Slovensko (ČvT) v piatich lokalitách a projekt Komunita na ceste k prosperite občianskym združením ETP Slovensko – Centrum pre udržateľný rozvoj (ETP Slovensko) v desiatich vybraných lokalitách na východnom Slovensku.

Cieľom medzinárodnej konferencie je prezentovať príklady dobrej praxe v oblasti komunitného rozvoja prostredníctvom prevádzky komunitných centier vo vybraných lokalitách Prešovského a Košického samosprávneho kraja.

Na konferencii sa podelíme o naše dlhoročné skúsenosti pri poskytovaní osvedčených a klientmi žiadaných služieb v komunitných centrách - najmä služby predškolského vzdelávania, nízkoprahového denného centra pre deti a rodinu, mentorského programu, kariérneho a pracovného poradenstva, vzdelávacích aktivít, programu bývania a ďalších podporných služieb.

Pri tejto príležitosti by sme Vás radi pozvali dňa 10. februára 2015 v čase od 13.00 do 17.00 hod aj na návštevu komunitného centra v Spišskom Podhradí prevádzkovaného ČvT a komunitného centra v Starej Ľubovni prevádzkovaného ETP Slovensko. Pre návštevu komunitných centier bude zabezpečená doprava z Košíc/Prešova a späť. Bližšie informácie o návšteve komunitných centier a doprave zašleme záujemcom emailom.

Váš záväzný záujem zúčastniť sa konferencie, a prípadne aj návštevy komunitných centier, potvrďte prosím vyplnením návratky na tejto webovej adrese do pondelka 2. februára 2015 do 12:00 hod.
Organizátori neposkytujú účastníkom podujatia ubytovanie ani neuhrádzajú ich cestovné náklady.

Tešíme sa na stretnutie a diskusiu s Vami.

S pozdravom,
Ing. Slávka Mačáková, PhD.
riaditeľka
ETP Slovensko – Centrum pre udržateľný rozvoj

a

JUDr. Tímea Stránska, LL.M.
riaditeľka
Člověk v tísni Slovensko

 

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:245422
Včera:25
Dnes:1