Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

V talkshow ,,PAĽIKERAV za návštevu" pravidelne možno stretnúť mnoho zaujímavých hostí. V sobotu 16.04.2016 vo Výmenníku na Brigádnickej ulici v Košiciach boli tento raz hosťami tejto zaujímavej akcie Sendreiovci.

Túto známu rómsku kapelu hádam predstavovať ani netreba. Žnú úspech nie len na Slovensku, ale sú veľmi žiadaní aj v zahraničí. O svojich úspechoch, skúsenostiach a samozrejme niečo aj o súkromnom živote prezradil Vladimír Sendrei, spevák a zakladateľ kapely, v rozhovore vedenom už tradične pani Jarmilou Vaňovou. Z interview bolo jasné, že Vladimír Sendrei nie je len výborný spevák a zabávač, ale aj futbalový tréner a v minulosti sa dokonca venoval aj kulturistike. Je taktiež známy tým, že objavil talentovanú Aničku Oláhovú, s ktorou nedávno koncertoval v Liverpoole.

Svojimi hláškami a vtipnými príhodami rozveselil všetkých divákov. Taktiež porozprával o tom, v ktorých krajinách táto skvelá kapela predviedla svoj talent, počnúc s Amerikou, kde nahrali úvodnú pesničku k filmu Sherlocka Holmesa. Po rozhovore to celá zostava parádne roztočila a roztancovala mnoho divákov.
,,PAĽIKERAV za návštevu" malo opäť veľa pozitívnych odoziev, a teda priaznivci tejto talkshow sa môžu tešiť na ďalších úžasných hostí.

Text: Oľga Bagarová
Foto: Výmenníky
zverejnila: -rk-

Návštevnosť

Spolu:247026
Včera:33
Dnes:22