Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Vďaka talkshow ,,PAĽIKERAV za návštevu" organizovanej OZ ĎAKUJEM- ,,PAĽIKERAV“ majú diváci možnosť zažiť krásne zážitky, keďže každý týždeň medzi nás pozývajú známe osobnosti. Naposledy (22.04.2016) bol hosťom v talkshow ,,PAĽIKERAV za návštevu“ úžasný Reza Givilli a jeho priateľka Božka Candráková.

PAĽIKERAV pravidelne zisťuje u divákov, koho by chceli vidieť ako hosťa v talkshow ,,PAĽIKERAV za návštevu“ vo Výmenníku Brigádnická. Odpoveď bola tento raz jednoznačná - samozrejme, koho iného ako Rezu Givilliho, ktorý sa preslávil v relácii Farma. Aj keď odstúpil z farmy, pre ľudí je aj tak víťazom, pretože za ten krátky čas dokázal to, čo iní nedokážu ani za celú farmu. Svojou charizmou si získal srdcia tisícov ľudí, najmä svojim humorom.

Už tradične máme možnosť vidieť v talkshow ,,PAĽIKERAV za návštevu“ s veľkými osobnosťami aj rozhovory, ktoré moderuje pani Jarmila Vaňová. Ich cieľom je motivovať mladých prostredníctvom príbehov zaujímavých ľudí. Reza a Božka boli veľmi príjemní, priateľskí, zábavní a neuveriteľne ,,ľudskí".

Divákom v hľadisku prezradili o sebe niekoľko zaujímavých informácií. Neváhali si s divákmi aj zatancovať, zaspievať či odfotiť sa. Chvíľkami sme mali pocit, že patria k nám, Rómom. Reza prezradil, že má s nami, Rómami, veľa spoločného. Presťahoval sa z Iránu na Slovensko a žije tu už 7 rokov. Uchvátila ho rómska hudba, a preto si chce založiť kapelu, v ktorej bude spievať iránske, ale hlavne rómske pesničky.

Držíme mu palce, nech sa mu darí.
Paľikeras, že prišli medzi nás len za ,,ďakujem".

autor: Petra Balogová
Foto: ROMED
zverejnila: -rk-

Poznámka redakcie:
Článok písala iba dvanásťročná slečna, ktorá chce byť novinárkou.

Petra, ďakujeme za tvoju skvelú ,,novinársku" prvotinu a tešíme sa na tvoje ďalšie pútavé články.

Návštevnosť

Spolu:247023
Včera:33
Dnes:19