Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Ponúkame miesto stážistu/ky pre človeka s výborným analytickým myslením v spoločenských vedách, so záujmom o výskum v oblasti sociálnej inklúzie a ochotou sa veľa učiť.

Náplňou práce bude vykonávanie kvalitatívneho výskumu týkajúceho sa nenávistných prejavov na sociálnych sieťach (Facebook) a písanie mediálnych článkov o začleňovaní rómskych žiakov/žiačok vo vzdelávaní a dlhodobo nezamestnaných Rómov/Rómok na trh práce.
Okrem príjemného a tvorivého pracovného prostredia ponúkame pracovnú dobu s možnosťou čiastočnej flexibility, príležitosť učiť sa ako funguje naša organizácia, možnosť zúčastniť sa seminárov, konferencií a iných zaujímavých podujatí, ktoré organizujeme alebo o ktorých sa dozvieme, perspektívu ďalšieho rastu a možnosť zapojenia do iných obsahových aktivít nášho inštitútu.
Uchádzači/ky, ktorí sa hlásia o pozíciu, sa musia seba-identifikovať ako členovia/ky rómskeho etnika (ovládanie rómskeho jazyka nie je podmienkou).

Rozsah práce: plný úväzok (možnosť čiastočnej flexibility) na dobu troch mesiacov
Odmena: 810 Eur brutto mesačne

Čo požadujeme?
Precíznosť, zodpovednosť, kritické a analytické myslenie, komunikatívnosť, výborný písomný prejav

Vzdelanie:
Minimálne ukončené bakalárske vzdelanie

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – na pokročilej úrovni - viaceré úlohy si vyžadujú čítanie odborných anglických textov a komunikáciu v anglickom jazyku

Počítačové zručnosti - užívateľ/ka:
MS Excel - pokročilý/á
MS Word - pokročilý/á
Internet - pokročilý/á

Miesto práce:
Bratislava (centrum)

Nástup:
1. augusta 2016

V prípade záujmu zašlite váš životopis, motivačný list a príklad vlastného textu v slovenskom alebo anglickom jazyku (článok, blog, esej, akademický výstup atď.) na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. do 12. júla 2016 so subjektom správy "pozícia Roma Fellow".

Prihlášky po termíne nebudú akceptované. Vybraných uchádzačov/uchádzačky budeme do užšieho kola kontaktovať najneskôr do 22. júla 2016.
Oficiálna webstránka Inštitút pre dobre spravovanú spoločnosť: www.governance.sk

Zdroj: http://www.governance.sk/index.php?id=2189
zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:247022
Včera:33
Dnes:18