Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Náš tip

Videovizitka, „modernejší“ životopis či viac aktivity na sociálnych sieťach. Aj toto pomôže pri hľadaní nového zamestnania.
Ľudí, ktorí strávili celý profesionálny život a potom ich vyhodili pár rokov pred dôchodkom, je čoraz viac. A je to pre nich o to horšie, že si prácu veľmi dlho nehľadali a v podstate ani nevedia, ako na to. Vek však nemusí byť neprekonateľnou prekážkou, ak sa na svoj problém pozrú „modernejším okom“. Ak sa vás táto situácia týka, skúste týchto zopár rád.

Čítať ďalej...

výpoveď

Či už ste boli prepustení z práce, vyhodení, alebo ste sa sami rozhodli odísť zo zamestnania, akákoľvek strata práce je stresujúca a vy sa musíte naštartovať a uskutočniť ďalšie kroky, aby ste sa opäť zapojili do pracovného kolotoča.

čítať viac na karierainfo.zoznam.sk

tv rádio

Zmenu Zákona o úhrade za služby verejnosti poskytované Rozhlasom a televíziou Slovenska a o zmene a doplnení niektorých zákonov schválili poslanci NR SR, v októbri 2012 a je platná od 1.1.2013
Od 1.1.2013 vyberateľom úhrad za služby verejnosti poskytované Rozhlasom a televíziou Slovenska je Rozhlas a televízia Slovenska.

Čítať ďalej...

Návštevnosť

Spolu:247291
Včera:27
Dnes:21