Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Aktuality

Interaktívna rozprávka, ktorá otvárala fetsival EUROKIDS vo Washingtone je teraz v Prešove!!

Čítať ďalej...

Angličtina divadlom je 5-dňový intenzívny jazykový workshop pre deti vo veku 8-11 rokov a mladých vo veku 15-20 rokov so základmi anglického jazyka.

Čítať ďalej...

Prešovská detská univerzita (PDU) otvára jubilejný 10. ročník prázdninového vzdelávania detí pod názvom „PDU RETRO“.

Čítať ďalej...

Koncom apríla sa pre Tanečno-športový klub GRIMMY začala séria Majstrovstiev SR 2017 vo vybraných tanečných disciplínach.

Čítať ďalej...

Karate v Prešove vsadilo na športovú výchovu reprezentantov od najmladších kategórií a začína sa to vyplácať. Prešov karate KIDS z Junioru sú majstrami Slovenskej republiky!

Čítať ďalej...

Po úspešných 2 kolách, Vás projekt MIKRO VLNKA ~, ktorý je venovaný najmä žiakom základných škôl, pozýva na 3. kolo detského kvízu.

Čítať ďalej...

Bábkové divadlo BABADLO pre deti a mládež Vás rado uvíta na našej domovskej scéne. Pozrite, čo sme si pripravili na nedeľu 4. decembra 2016 o 16:00 hod.  PENIAZE NIE SÚ VŠETKO

Čítať ďalej...

Ak máš doma psíka, mačku, papagája, korytnačku, morča alebo iné domáce zvieratko, neváhaj, príď s ním 19.11.2016 o 15:00 do Zábavno-obchodného centra MAX a vyhraj zaujímavé ceny.

Čítať ďalej...

Nové prešovské profesionálne dívadlo KOMIKA chystá krátko po premiére svojej prvej inscenácie ďalší rodinný titul – veršovaný text klasika ruskej literatúry, svetovo uznávaného básnika vrcholného romantizmu, Alexandra Sergejeviča Puškina - O ZLATEJ RYBKE.

Čítať ďalej...

V 5. ročníku bude rodiny navštevovať 14 odborníkov - mobilných pedagógov. Medzi nimi sú špeciálni pedagógovia, logopedičky, psychologička z Bratislavy, Pezinku, Trenčína, Žiliny, Vrútok, Liptovskej Sielnice, Popradu, Prešova, Košíc.

Čítať ďalej...

Strana 1 z 38

Návštevnosť

Spolu:247894
Včera:16
Dnes:2