Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Mládež

Mladí novinári z prešovských základných škôl budú súťažiť v žurnalistickej tvorbe. Mesto Prešov v spolupráci s Tlačovou agentúrou Slovenskej republiky (TASR) vyhlásilo súťaž Prešovské noviNETky v tvorbe elektronických časopisov, ktorej cieľom je propagovať školu aj rodné mesto. Podmienky súťaže na dnešnom workshope v priestoroch MsÚ oznámila primátorka mesta Andrea Turčanová.

Čítať ďalej...

Až šesť z desiatich medailí slovenskej výpravy na WAKO Majstrovstvách sveta kadetov a juniorov 2016 v írskom Dubline získali Prešovčania z Kick boxing clubu Panter Prešov.

Čítať ďalej...

Najúspešnejšia a najväčšia multižánrová tanečná škola v Prešove od roku 1995.

Čítať ďalej...

Na európskom šampionáte v mažoretkovom športe, ktorý sa premiérovo konal na Slovensku, sa darilo klubu Flowers z Prešova, ktorý získal viacero titulov.

Čítať ďalej...

Hľadáme práve Teba! Od 18. do 31. júla organizujeme Tábor pre seniorov v našom areáli na Matici slovenskej 13 v Prešove.

Čítať ďalej...

Ak máš od 15 do 30 rokov a chceš počas leta zažiť štyri dni plné zážitkov, kreativity a inšpiratívnych nápadov so zaujímavými ľuďmi, tak sa pridaj ku partii skvelých ľudí a poď na KEMP

Čítať ďalej...

V Prešove sa uskutočnilo finále súťaže LEGObot. Súťaž organizovala Stredná priemyselná škola elektrotechnická v Prešove v spolupráci s IT Valley Košice a bola určená pre žiakov základných škôl.

Čítať ďalej...

Členovia študentskej organizácie AIESEC opäť pripravili projekt pre mladých Prešovčanov, ktorí v lete nechcú sedieť len doma. Denný 2-týždňový tábor Educate Slovakia Camp je určený každému, kto sa nebojí nových zážitkov a zábavných aktivít, a to v medzinárodnom prostredí.

Čítať ďalej...

Slovenská skupina Komajota, ktorá posledných päť rokov vkusne a nápadito brázdi svojimi singlami a videoklipmi internetové a rádiové vlny, pokrstí 10. júna svoj aktuálny album Druhé Slnko exkluzívnym open air koncertom na Hlavnej ulici v Prešove.

Čítať ďalej...

Rozhodli sme sa v o.z. Kandelaber znovu rozhýbať projekt Ľudia Bardejova, a tak hľadáme nadšenca, ktorý by rád tvoril obsah facebookovej stránky projektu (ktorá má momentálne viac než 1500 fanúšikov).

Čítať ďalej...

Strana 1 z 17

Návštevnosť

Spolu:247881
Včera:13
Dnes:5