Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Aktívny Mládežnícky parlament Prešova už pripravuje plán aktivít na tento školský rok. V štvrtok 22.októbra 2015 sa mládežníci stretli s predsedníčkou združenia Sociálny Prešov Mgr. Ingrid Doležalovou a prediskutovali možnú spoluprácu v rôznych projektoch, ktoré by mohli zlepšiť kultúrny život v našom meste.

Mladí aktivisti zo seba chŕlili jeden nápad za druhým. Najväčšiu akciu, ktorú práve pripravuje je už šiesty ročník Mládežníckeho plesu, ktorý sa bude niesť v konkrétnej tématike. No viac už neprezradíme, dozviete sa, ak nás budete sledovať. Máte sa na čo tešiť.

Mládežnícky parlament Prešova (Mp2) je neformálna skupina, ktorá združuje šikovných mladých ľudí – dobrovoľníkov z nášho mesta a jeho blízkeho okolia. Sme partia mladých, ktorým nie je ľahostajný život v našom meste a snažíme sa ho zmeniť. Ak si mladý šikovný a nie je ti jedno ako sa žije v našom meste príď medzi nás, tešíme sa na Teba! Alebo ste organizácia, ktorá chce spolupracovať s mladými? Veľmi radi uvítame pomoc, podporu, prípadne spoluprácu. Viac info: www.mp2.sk. Kontaktujte nás: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Autor: Adriána Tabišová
zverejnila: -rk-

Návštevnosť

Spolu:245527
Včera:49
Dnes:0