Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Seniori

Volám sa Albert, muž, ktorý mal rád pohyb, chodil z miesta na miesto ako kamionista, som sa pred Vianocami v decembri ocitol pred vážnym rozhodnutím, keď ma kontaktovali ohľadom mojej žiadosti a dňa nástupu do zariadenia.

Čítať ďalej...

Zoznam mestských zariadení pre seniorov.

Čítať ďalej...

Stalo sa už tradíciou, že si každoročne v októbri uctievame seniorov. 12.október 2017 bol venovaný predovšetkým našim seniorom ako aj tým, ktorí časť svojho života venovali práve starostlivosti o starších ľudí, a tým ktorí prišli pozdraviť našich seniorov a poďakovať sa im za ich celoživotnú obetavú prácu v prospech našej spoločnosti.

Čítať ďalej...

Október – mesiac, ktorý sa spája s jeseňou a krásne zafarbenými listami. Október – mesiac starcov a stareniek, ktorí si svoju jeseň života vychutnávajú u nás v zariadení pre seniorov v dome Thália.

Čítať ďalej...

Zariadenie pre seniorov Harmónia, ďakuje za pozvanie a príjemné privítanie Zariadeniu pre seniorov Náruč a Občianskemu združeniu Veselka, ktoré usporiadalo celodenné, kultúrno – spoločenské podujatie plné remesiel.

Čítať ďalej...

V areáli ZpS Harmónia, Prešov - Cemjata sme si 28. augusta 2017 pripomenuli blížiaci sa štátny sviatok SNP. Slovenské národné povstanie patrí medzi jednu z najvýznamnejších udalostí moderných dejín Slovenska.

Čítať ďalej...

Snom pána Jozefa bolo pozvať na svoje okrúhle 70. narodeniny spolubývajúcich z domu Thália. V pondelok prešiel po izbách a pozval obyvateľov domu a personál na menšiu oslavu.

Čítať ďalej...

 

Zariadenie pre seniorov Náruč a Občianske združenie Veselka organizuje
v dňoch 11. – 13.05.2017 medzinárodný plenér v exteriéroch a interiéroch zariadenia.

Čítať ďalej...

Prešovskí seniori majú za sebou rok plný aktivít. Postavili si rovnako náročné plány.

Čítať ďalej...

V Prešove pribudli dva nové denné stacionáre. Kapacita tejto služby sa tak zvýši o ďalších 45 miest. Sávnostným prestrihnutím pásky sa dnes otvorili priestory v Nákupnom stredisku Opál a v Dennom centre Sabinovská.

Čítať ďalej...

Strana 1 z 34

Návštevnosť

Spolu:247894
Včera:16
Dnes:2