Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Seniori

Zariadenie pre seniorov Harmónia, ďakuje za pozvanie a príjemné privítanie Zariadeniu pre seniorov Náruč a Občianskemu združeniu Veselka, ktoré usporiadalo celodenné, kultúrno – spoločenské podujatie plné remesiel.

Čítať ďalej...

V areáli ZpS Harmónia, Prešov - Cemjata sme si 28. augusta 2017 pripomenuli blížiaci sa štátny sviatok SNP. Slovenské národné povstanie patrí medzi jednu z najvýznamnejších udalostí moderných dejín Slovenska.

Čítať ďalej...

Snom pána Jozefa bolo pozvať na svoje okrúhle 70. narodeniny spolubývajúcich z domu Thália. V pondelok prešiel po izbách a pozval obyvateľov domu a personál na menšiu oslavu.

Čítať ďalej...

 

Zariadenie pre seniorov Náruč a Občianske združenie Veselka organizuje
v dňoch 11. – 13.05.2017 medzinárodný plenér v exteriéroch a interiéroch zariadenia.

Čítať ďalej...

Rodinné centrum V dobrom aj v zlom ponúka workshop na tému:
SENIORI – „AKO DRŽAŤ KROK S DOBOU“

Čítať ďalej...

Prešovskí seniori majú za sebou rok plný aktivít. Postavili si rovnako náročné plány.

Čítať ďalej...

V Prešove pribudli dva nové denné stacionáre. Kapacita tejto služby sa tak zvýši o ďalších 45 miest. Sávnostným prestrihnutím pásky sa dnes otvorili priestory v Nákupnom stredisku Opál a v Dennom centre Sabinovská.

Čítať ďalej...

Nestaňte sa obeťami podvodníkov a zlodejov !

Policajný zbor neustále zaznamenáva podvody, krádeže a inú trestnú činnosť páchanú na senioroch prostredníctvom zaužívaných legiend (tzv. špecifická kriminalita na senioroch).

Čítať ďalej...

Pod týmto názvom počas štyroch festivalových dní v Michalovciach dôchodcovia športovali a prezentovali aj svoje umelecké nadanie.

Čítať ďalej...

Najstaršou Prešovčankou je aktuálne Anna Dolhyová. K stodruhým narodeninám jej dnes blahoželal viceprimátor Štefan Kužma.

Čítať ďalej...

Strana 1 z 33

Návštevnosť

Spolu:192446
Včera:78
Dnes:36