Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Začiatok týždňa sme v našom zariadení začali športovo. Nie každý z nás má možnosť navštíviť Južné Taliansko, kde je športová disciplína o ktorej sa zmienime rozvinutá. Preto u našej vedúcej skrsla myšlienka preniesť Talianského ducha k nám na Cemjatu . Dobrý nápad, ktorí potešil nielen klientov, ale aj zamestnancov. Šport o ktorom hovoríme, teda vlastne píšeme sa volá „Petang“.

Každú stredu sme sa spolu s klientmi stretávali pri tejto hre, ktorá sa môže hrať na rôznom povrchu. U nás je zelene dosť a preto nebol problém nielen s trénovaním, ale ani so súťažením. V priebehu niekoľkých dní sme si vytvorili súťažné družstvá. Nechýbal v nich pán riaditeľ, pani vedúca, či zamestnanci technicko – hospodárskeho úseku a samozrejme klienti.

Súťažné zápolenie mohlo začať. Areálom sa niesla dobrá nálada a smiech. Aj keď niektorí hrali túto hru prvýkrát, športový duch ich neopúšťal, veď v hre bolo získanie diplomu a sladká odmena. Zo šiestich trojčlenných družstiev sa na prvom mieste umiestnil tím Domu Thália, na druhom mieste tím vedenia a na treťom mieste skončil tím Domu Prima.
V tento deň nás hrial pocit spoločného stretnutia zamestnancov a klientov a budovanie spokojného ducha Harmónia v našom zariadení.

(Zdroj: http://www.zpscemjata.sk/www/index.php/item/179-dobra-nalada-na-cemjate)
Autor: Zamestnanci ZpS Harmónia
Foto: Archív ZpS Cemjata
zverejnila: -rk-

Návštevnosť

Spolu:245421
Včera:16
Dnes:25