Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Tak ako to už býva zvykom v ZpS Harmónia, každý rok pred príchodom pôstneho obdobia (duchovnou prípravou pred sviatkom Veľkej noci), sa spolu s obyvateľmi a personálom zúčastňujeme Fašiangovej zábavy.

Tento rok sa u nás uskutočnila 28. januára. Krásne vyzdobený priestor s balónmi, lampiónmi a obdobnými predmetmi len umocňoval slávnostnú fašiangovú atmosféru. Stoly zdobili naozaj kreatívne vyzdobené vázy aj s ručne vyrábanými maskami a nechýbali okrem iných druhov jedál, ani tradičné jedlá ako fánky, či šišky. Do tanca nám hrala živá hudba. Všetci prítomní sa nesmierne tešili na tombolu, ktorá bola obohatená o jeden mimoriadny prvok.

Totiž mimo oficiálnych cien, tu bola jedna výnimočná cena, resp. ocenenie pre výnimočného človeka – riaditeľa ZpS Harmónia PhDr. Slavka Poptrajanovskeho.
Zamestnanci aj obyvatelia ZpS Harmónia vyjadrili aj touto formou poďakovanie riaditeľovi za skvelé vedenie, ľudský a pritom vysoko profesionálny prístup, ako aj úprimný záujem o každého jedného prijímateľa sociálnej služby. Spoločne sme si vypočuli básničku a potom aj zaspievali pieseň – obe vytvorené špeciálne pre riaditeľa kreatívnymi osobami z radov personálu. Napokon sa ujal slova aj sám riaditeľ, v ktorom poďakoval za možnosť práce v ZpS Harmónia a zároveň aj ľuďom, ktorých počas svojho pôsobenia v tomto prostredí stretol.

Čo dodať na záver? Snáď len malé želanie, aby ľudí, ktorí sa snažia robiť sociálne služby srdcom bolo čo najviac.

ĎAKUJEME!
zamestnanci ZpS Harmónia

(Zdroj: http://www.zpscemjata.sk/www/index.php/item/230-fasiangy-turice)
Foto: Mgr. Inge Doležalová
zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:245422
Včera:25
Dnes:1