Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Dňa 10.03.2016 sa v Zariadení pre seniorov Harmónia, Prešov – Cemjata športovalo s veľkým nadšením a s nezameniteľným športovým elánom.

Prijímatelia sociálnej služby, naši ctení obyvatelia, si mohli v štyroch 5-členných tímoch zasúťažiť v disciplínach ako šípky, kolky, hod do panáka a streľba hokejkou do brány.

Do súťaže sa zapojil aj ďalší súťažiaci tím a to priamo zo Zariadenia pre seniorov Náruč, Veselá Prešov. Na akciu prijali pozvanie aj hostia PhDr. Mária Humeníková - vedúca odboru sociálnych služieb, PhDr. Jozef Dobrovič - riaditeľ ZpS Náruč a PhDr. Jana Zakarovská – vedúca oddelenia starostlivosti o zdravotne postihnutých a seniorov.

Športové podujatie sa nezaobišlo bez správnej atmosféry a tiež ocenení. Je potrebné dodať, že víťazmi boli všetci, ktorí sa daného podujatia osobne zúčastnili. Ocenené boli všetky tímy diplomom a sladkou odmenou.

Prvé tri miesta obsadili tieto družstvá:
1. Tím ZpS Náruč, Veselá ulica, Prešov
2. Tím Viktória a Bona Via – ZpS Harmónia, Prešov – Cemjata
3. Tím Dom nad Jazerom a Nona - ZpS Harmónia, Prešov – Cemjata

Všetkým súťažiacim patrí úprimné poďakovanie za aktívnu účasť, personálu za výbornú angažovanosť na tomto podujatí a ostatným prítomným za to, že prijali pozvanie a svojou prítomnosťou podporili priebeh celej akcie.

Zdroj: http://www.zpscemjata.sk/www/index.php/item/244-cemjatsky-4-boj
Autor: Vedenie ZpS Harmónia
Prešov – Cemjata
Foto: Archív ZpS Harmónia
zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:245422
Včera:25
Dnes:1