Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Seniorom zo zariadenia pre seniorov Náruč na Veselej ulici sa rozšírili možnosti aktívnej relaxácie. Tamojší fitpark má vďaka získanej dotácii dva nové cvičebné stroje.

V Zariadení pre seniorov Náruč rozšírili ponuku už jestvujúcej záhradnej relaxačnej zóny o dva ďalšie masívne, celokovové exteriérové cvičebné stroje. Tie sú vhodné na precvičovanie kĺbov a masáž tela. Kedykoľvek si tak môžu zacvičiť všetci, ktorí aj vo vyššom veku dbajú o aktívny životný štýl.

„Záujem o ľahké a zábavné cvičenie bolo vidieť už počas oficiálneho sprevádzkovania prístrojov, “ skonštatoval riaditeľ zariadenia Jozef Dobrovič. Všetci prítomní, mobilní aj imobilní, zamestnanci, ale i hostia si totiž vyskúšali svoje schopnosti a prezentovali to, že cvičenie sa nestáva len módnym trendom, ale už bežnou súčasťou ľudského života.

Rozšírenie projektu „ Fitpark pre všetky generácie“, zrealizovala spoločnosť Dextrade Žilina. Cvičenie seniorov podporili COLMEX, s.r.o. , Praha a nadácia Zdravého životného štýlu formou finančného príspevku vo výške 55 % z celkovej zákazky.

fitpark naruc 2016 001fitpark naruc 2016 002

fitpark naruc 2016 003fitpark naruc 2016 004

Zdroj: http://www.presov.sk/portal/?c=12&id=26223 - prettyPhoto
Autor: Milan Grejták
Foto: Archív MsÚ Prešov
zverejnila: -rk-

Návštevnosť

Spolu:237065
Včera:42
Dnes:50