Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Stalo sa už tradíciou, že si každoročne v októbri uctievame seniorov. 12.október 2017 bol venovaný predovšetkým našim seniorom ako aj tým, ktorí časť svojho života venovali práve starostlivosti o starších ľudí, a tým ktorí prišli pozdraviť našich seniorov a poďakovať sa im za ich celoživotnú obetavú prácu v prospech našej spoločnosti.

Pripomenuli sme si, že na prejav úcty nestačí len 1. október - Svetový deň seniorov a následne celý október - ako Mesiac úcty k starším, ale že úctu treba prejavovať počas celého roka... nájsť si čas na vľúdne slovo a úsmev neustále, nielen počas októbra.

Slávnostné podujatie otvoril riaditeľ zariadenia PhDr. Dušan Demčák PhD., ktorý privítal všetkých hostí. Medzi pozvanými hosťami nechýbala primátorka Mesta Prešova Ing. Andrea Turčanová, vedúca odboru sociálnych služieb PhDr. Mária Humeníková PhD., poslanci mestského zastupiteľstva, sponzori a dodávatelia zariadenia ako aj pozvaní hostia z iných zariadení. Sme veľmi radi, že naše pozvanie opäť ako po minulé roky prijali aj rodinní príslušníci našich seniorov.

S kultúrnym programom sa nám predstavili študenti Pedagogickej a sociálnej akadémie v Prešove, deti zo ZŠ v Bajerove, členovia speváckej skupiny Soľnobanská heligonka, deti z Komunitného centra vo Veľkom Šariši s tanečnou skupinou Romale ile.

Po kultúrnom programe bol pre všetkých pripravený „Cemjatský kulinár “, ochutnávka tradičných pokrmov, ktoré pripravili naši klienti spolu so zamestnancami. Na záver podujatia bola pripravené slávnostná recepcia pre pozvaných hostí a seniorov.

Ďakujeme všetkým, hlavne zamestnancom zariadenia, dodávateľom a sponzorom, účinkujúcim, ktorí nezabúdajú na seniorov a svojou účasťou prispeli k spríjemneniu slnečného októbrového dňa.

Vedenie ZpS Harmónia

Informácie a fotografie poskytla:
PhDr.Valéria Stajančová
vedúca úseku pre odborné a iné činnosti
Zariadenie pre seniorov Harmónia
Cemjata 4
080 01 Prešov
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tel.: +421 905 547 024

Zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:247084
Včera:21
Dnes:11