Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Uncategorised

Skladateľ, spevák a gitarista Pavlovitz je súčasťou slovenskej alternatívnej hudobnej scény od roku 2012. Jeho minimalistické hudobné vyjadrenie a nezvyčajný gitarový prstoklad, ktorý popiera konvenčné prístupy, dopĺňajú melancholické texty a originálna osobná atmosféra.

Čítať ďalej...

Milí priatelia, zapojte sa do skvelej a najinteraktívnejšej fotosúťaže aká tu kedy bola! Stačí zachytiť atraktívny a jedinečný okamih z diania na Prešovskej univerzite v Prešove, pridať ho na nástenku Facebook udalosti OBJEKTÍVOM UNIPO a môžete vyhrať externý disk!

Čítať ďalej...


Milí Prešovčania,
na prelome rokov nás každoročne ovláda výnimočný pocit plný nádeje, kedy bilancujeme a lúčime sa s rokom starým a oslavujeme príchod roka nového. Veríme, že jedna kapitola sa uzatvára a začína nová, lepšia, kedy si vzájomne želáme len to najlepšie.

Čítať ďalej...

V kine Scala v Prešove sa 7.mája 2013 o 17.00 hod. uskutoční 3.ročník benefičného koncertu O umení umením. Koncert pripravuje ZŠ na Šrobárovej ulici v Prešove s Mestským úradom (MsÚ).

Čítať ďalej...

Celonárodná medzinárodne koordinovaná kampaň na zvýšenie pohybovej aktivity dospelej populácie.

Kampaň sa koná pod záštitou ÚVZ SR a kancelárie WHO na Slovensku. Do tejto kampane sa zapojil aj Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Prešove.

Nedostatok pohybovej aktivity sa významnou mierou podieľa na zvyšovaní chorobnosti a úmrtnosti na chronické ochorenia. Cieľom kampane je povzbudiť formou súťaže čo najviac ľudí, aby zaradili do svojho voľného času každodenne aspoň 30 minút pohybových aktivít a žili zdravšie.

Celonárodná kampaň bude prebiehať od 8. 4. do 30. 6. 2013.

Čítať ďalej...

Táto stránka je momentálne vo výstavbe. Nový obsah očakávajte už čoskoro

tux-under-construction

Návštevnosť

Spolu:247894
Včera:16
Dnes:2