Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Klub prešovských abstinentov (KPA) každoročne usporadúva jedinečný ples, určený pre abstinentov, ich rodinných príslušníkov a priateľov, ale aj pre sympatizantov abstinencie. 17. januára 2015 sa konal už 11. ročník tohto zaujímavého podujatia.

Kultúrny program plesu bravúrne moderovala dlhoročná členka prešovského klubu p. Janka Závadská. Speváčka Aneta Bučková so skupinou a tanečníčky z GRIMMY Dance centre roztlieskali všetkých prítomných hostí, medzi ktorými ani tohto roku nechýbal prezident Asociácie klubov abstinujúcich Slovenska p. Ján Dudák, viceprezident ASKAS p. Ján Václav a poslankyňa mestského zastupiteľstva JUDr. Katarína Ďurčanská. Hudobná skupina manželov z Humenného DUO MUSIC hrala až do rána, ale ani chvíľu nebol tanečný parket prázdny.

V Strednej odbornej škole podnikania na Masarykovej ulici v Prešove sa bez alkoholu zabávalo vyše 70 abstinujúcich zo všetkých kútov Slovenska: z Bratislavy, Malaciek, Handlovej, Trenčína, Prievidze, Rožňavy, Revúcej, Košíc, Medzilaboriec...
Najpočetnejšiu skupinu plesajúcich tvorili, samozrejme, členovia domáceho KPA. Klub prešovských abstinentov je svojpomocná skupina, ktorá združuje a pomáha závislým a ich rodinám. Stretáva sa v každú stredu v jedálni spoločnosti VAPSTRA na Námestí mieru č. 2 v Prešove.

Chcete si zatancovať, zaspievať, porozprávať sa, skrátka výborne sa zabaviť bez požitia alkoholických nápojov? Pozvánka na budúcoročný 12. ples prešovských abstinentov patrí aj Vám!

Autor: Jakub Harčár, predseda KPA
Foto: archív KPA Prešov
zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Návštevnosť

Spolu:245609
Včera:52
Dnes:30