Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

S klientmi sme v krásnom letnom počasí navštívili očarujúce miesta. Aj v Prešove môžete na chvíľu zabudnúť na bežný deň a vyjsť si za zdravím, tak ako naši mladí. Boli sme sa pozrieť na zvieratká v Ekocentre Holá Hora, zavítali sme na Kalváriu, kde sme sa pokochali oku lahodiacim výhľadom.

KC TROJLÍSTOK začalo vykonávať činnosti dňom 01. júna 2015 v čase denne pondelok - štvrtok od 09:00 do 16:00 a piatok od 09:00 do 11:00 okrem víkendov.
Cieľom je poskytovať, vykonávať, zabezpečovať výkon odborných činností, ďalších činností a aktivít komunitného centra podľa potrieb cieľovej skupiny:

  • sociálne poradenstvo;
  • pomoc pri uplatňovaní práv a právom chránených záujmov;
  • preventívne aktivity;
  • záujmovú činnosť.

Založením Komunitného centra je možné naše služby zachovať, rozvíjať a udržať dlhodobo. Nedostatok sociálnych služieb pre osoby závislé a spoluzávislé (ich rodiny) prehlbuje sociálnu exklúziu a sociálnu odkázanosť. Komunitné centrum poskytne bezpečné miesto vytvorením ľahko dostupnej, bezplatnej a anonymnej pomoci. Tak môžeme predchádzať prehlbovaniu závažných sociálnych problémov u jednotlivca a rodiny spôsobené alkoholom, drogovou závislosťou či hráčskou vášňou závislých osôb v regióne Prešov a okolie.
Aktivity KC Trojlístok sú zamerané na upevňovanie abstinencie ako klientom prijímaného životného štýlu a rozvoj vlastných osobnostných ambícií našich klientov. Okrem poradenskej pomoci budú v rámci aktivít organizované spoločné skupinové a komunitné aktivity (spoločenské, športové, pohybové).

Na prvú konzultáciu je potrebné sa telefonicky objednať:
Konštantínova 3 
080 01 Prešov
Pevná linka: 051/7754479
Mobil: 0948 078 997
www.trojlistokno.sk
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

zverejnila: -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:245683
Včera:22
Dnes:2