Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Zdravotne postihnutí občania

Pre hendikepovaných športovcov sa otvorila nová cesta k získaniu zariadenia a náradia potrebného k aktívnemu rozvoju pohybových aktivít. O tejto možnosti vedia všetci, ktorí zaregistrovali vyhlásenie projektu občianskeho združenia Asociácia pomoci postihnutým pod názvom APPA pre šport.

Čítať ďalej...

Telocvičňa ZŠ Mukačevská v Prešove bude dejiskom jednoho z najvýznamnejších športových podujatí v prešovskom regióne, pre ľudí (športovcov) so zdravotným postihnutím.

Čítať ďalej...

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov má pre občanov s obmedzenou mobilitou zabezpečený bezbariérový vstup nasledovne:

Čítať ďalej...

Pozývame Vás na otvorený boccia turnaj, ktorý sa uskutoční dňa 08.11.2016 (utorok)

Čítať ďalej...

Prešovský diabetici oslavovali 25. výročie vzniku svojej združujúcej organizácie. Mysleli pritom aj na preventívu. Akcia vrátane odbornej konferencie sa uskutočnila pod záštitou primátorky mesta Prešov Andrey Turčanovej.

Čítať ďalej...

Sú v nej bylinky, balančný chodník, externé fitnes stroje aj miesta na sedenie.
V Centre sociálnych služieb (CSS) Slnečný dom na sídlisku Šváby otvorili v stredu novú multisektorovú a multisenzorickú Záhradu zdravia.

Čítať ďalej...

S3 caffé – bezbariérová kaviarnička, kde obsluhujú klienti OZ Barlička a dobrovoľníci. V stredu ju otvorili v priestoroch tohto občianskeho združenia na ulici Matice slovenskej 13.

Čítať ďalej...

"Koliesko 2016 - kultúrny a benefičný festival" taký je názov podujatia, ktorého už tretí ročník sa uskutoční v sobotu 15. októbra 2016, v prešovskom hoteli Dukla. Jeho neoddeliteľnou súčasťou bude aj „XXI. Celoslovenský ples mládeže s telesným postihnutím“, na ktorý organizátori, všetkých záujemcov, srdečne pozývajú.

Čítať ďalej...

ZO ZDS PREŠOV v spolupráci s MERCK SHARP & DOHME, S.R.O.
A PREŠOVSKÝM DOBROVOĽNÍCKYM CENTROM

Vás srdečne pozývajú na 14. stretnutie
Klubu priateľov a rodičov dia – detí,
ktoré sa uskutoční
24. septembra 2016 o 14,00 h
v priestoroch SZŠ S MŠ pre žiakov a deti s autizmom, Vodárenská 3 v Prešove

Čítať ďalej...

Svetová olympiáda v Brazílii je v plnom prúde, no možno málokto z čitateľov vie, že aj malí onko pacienti majú svoju medzinárodnú olympiádu, ktorá sa uskutočňuje každý druhý rok vo Varšave. Jej hlavným organizátorom je Fundacja splielnonych marzen.

Čítať ďalej...

Strana 1 z 26

Návštevnosť

Spolu:247881
Včera:13
Dnes:5