Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Už piaty krát sa v prešovskom zábavno-obchodnom centre MAX uskutoční exhibičný turnaj v paralympijskom športe boccia. Dve jedenásťčlenné družstvá zložené občianskymi združeniami Barlička a ZOM Prešov, inokedy úspešne spolupracujúce, nastúpia tentoraz proti sebe vo férovom, neľútostnom, športovom súboji o víťazstvo.

Hlavným cieľom podujatia, ktoré je súčasťou aktivít novootvoreného Komunitného centra ZOM Prešov, je propagácia boccie, ako športu vhodného pre ľudí s tým najťažším postihnutím a scitlivenie verejnosti voči potrebám tejto komunity.

Srdečne pozývame, v stredu 20. mája 2015 v ZOC MAX Prešov o 13:00 hod. na prízemí pri točitom schodisku, všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac o boccii, o nezávislom živote, o živote na vozíku, o osobnej asistencii, o bariérach a ostatných aspektoch života ľudí so zdravotným postihnutím.

Na príprave podujatia sa podieľajú:
Komunitné centrum ZOM Prešov
Barlička o.z.
Ideálna Mládežnícka Aktivita

Boris Klohna
ZOM Prešov
Karpatská 18, 080 01 Prešov
Tel.: +421908 487 603
www.zompresov.sk
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">

boccia duel max po 2015


zverejnila: -rk-

Návštevnosť

Spolu:247063
Včera:19
Dnes:11