Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Vážení priaznivci športu Boccia, dovoľujeme si Vás srdečne pozvať na priateľský integračný turnaj jednotlivcov v Boccii, ktorý sa bude konať vo štvrtok 20. augusta 2015 v našom tréningovom centre v Kultúrnom zariadení PKO Prešov - Šváby na Švábskej ulici č. 27 v Prešove.

Cieľom tohto podujatia je predstavenie a propagácie Boccie, ako športu vhodného pre každého, teda aj pre ľudí s ťažkým zdravotným postihnutím, predstavenie našich upravených tréningových priestorov, v ktorých sa môžeme bocci pravidelne venovať, vďaka spolupráci s PKO Prešov, a v neposlednom rade aj strávenie príjemných chvíľ v priateľskej a súťažnej atmosfére pre našich členov, hráčov, priateľov, spolupracovníkov, partnerov a ostatnú verejnosť. Aktivita je súčasťou činnosti Komunitného centra ZOM Prešov.

Podrobné informácie, prihlášku, ako aj mapku miesta konania akcie nájdete v prílohách. Tešíme sa na Vašu účasť!
Boris Klohna
ZOM Prešov
Karpatská 18, 080 01 Prešov
Tel.: +421908 487 603
www.zompresov.sk
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

pdfOficiálna pozvánka
excelPropozície

Boccia Open 2015 - plagat A3

mapka Boccia Open 2

zverejnila: -rk-

Návštevnosť

Spolu:247066
Včera:19
Dnes:14