Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Nečíhame na každom rohu, ale systematicky pracujeme, pomáhame a spájame sa. Mimovládne organizácie pôsobiace na území mesta Prešov sa spojili, aby umožnili verejnosti bližšie spoznať nielen pomáhajúce organizácie, ale aj tie, ktoré sa venujú vzdelávaniu, osvete a podporným skupinám.

DOBRÝ TRH je názov pilotnej akcie, ktorá sa uskutoční
dňa 23. mája v čase od 10,00 – 14,00 hod.
v PKO „Čierny orol“ v Prešove

Práve tu môžete vidieť a kúpiť si výrobky ľudí z chránených dielní a MVO. Kúpou týchto výrobkov potešíte seba, ale zároveň prispejete k udržateľnosti zariadení, ktoré pomáhajú handicapovaným ľuďom v našom meste.

Cieľom podujatia je predstaviť verejnosti aktívne mimovládne organizácie, ktoré dlhodobo pomáhajú občanom mesta Prešova, pričom svoju pomoc neriešia „smutnými zbierkami“ cez žobrajúcich jednotlivcov. Chceme eliminovať tento narastajúci problém, ktorý sa v uliciach miest často objavuje.

Vyzývame občanov: „Nehádžte mince do pokladničiek, príďte si kúpiť naše výrobky,“ za ktorými je ťažký osud jednotlivca, ktorý svoju situáciu zvládol svojou aktivitou. Pre mnohých je to ťažká práca a terapia zároveň, ale efekt stojí za to. Príďte sa presvedčiť, že sa oplatí podporiť práve NÁS !!!

Všetky potrebné informácie Vám poskytne:
PREŠOVSKÉ DOBROVOĽNÍCKE CENTRUM (PDC)
Bc. Juliana Hajduková - predsedníčka PDC

051/7711676; 0908/217080
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Akciu pripravili:
Prešovské dobrovoľnícke centrum (PDC)
webový portál Sociálny Prešov
Klub podnikavých žien
OZ Venuše

Prílohy:
pozvánka pre Stredné školy
pozvánka pre MVO (+ prihláška)

dobry trh

Návštevnosť

Spolu:241882
Včera:52
Dnes:2