Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Hoci nie sme deti, na sviatok Mikuláša sme sa tešili ako deti. Už ráno sme sa pripravili, vyfintili a očakávali milého pána. Na doobedňajších aktivitách si každý opakoval svoje vinše, pripravoval prekvapenia...
Po obede sme sa dočkali. Do krásne vyzdobenej jedálne zariadenia Ako doma, n.o. v Prešove zavítal v sprievode anjela a čerta.

Mikulášskemu sprievodu sme sa predstavili kultúrnym pásmom básni, piesni a vinšov, ktoré nám však narúšal nezbedný čert. Mikuláš bol však spokojný a obdaroval nás sladkým balíčkom.
Prežili sme milé popoludnie v kruhu našich zamestnancov a priateľov, spomínali sme na časy dávno minulé a vyjadrili sme vďačnosť aj za prežívaný čas.

Prežívame adventné obdobie, ktoré má svoje čaro. My seniori, ktorí sme umiestnení v zariadení už neprežívame predvianočný stres a zhon... máme však svoje „bôle“, ktoré súvisia s chorobami a vekom. Napriek tomu sme však stále aktívni a kreatívni a za pomoci personálu chystáme darčeky a dekorácie pre svojich blízkych a priateľov. Taktiež zhotovujeme výrobky s ktorými sa chceme predstaviť na vianočných trhoch.

Predvianočný čas je krásny, veríme, že aj Vianoce budú šťastné a pokojné, či už v kruhu našich rodín alebo „veľkej rodine“ nášho zariadenia Ako doma, n.o., Prešov.

Maličký anjelik v okne
stál a krásne Vianoce
všetkým ľuďom prial.
Aby v novom roku zdravie,
šťastie, lásku mali
a stále sa na seba
pekne usmievali.

Šťastné a veselé Vianoce a PF 2014 prajú prijímatelia sociálnych služieb a zamestnanci

Ako doma, n.o. Prešov

zverejnila -rk-

Súvisiace články

Neboli nájdené žiadne súvisiace články


Návštevnosť

Spolu:245645
Včera:39
Dnes:27