Internetová poradňa SP Internetová poradňa SP

Náš tip

venujte 2% percentá

Obraciame sa na Vás s prosbou o venovanie 2 % z Vašich už zaplatených daní, ktoré môžete venovať na liečbu našich dvoch ťažko postihnutých detí.

Čítať ďalej...

tv rádio

Zmenu Zákona o úhrade za služby verejnosti poskytované Rozhlasom a televíziou Slovenska a o zmene a doplnení niektorých zákonov schválili poslanci NR SR, v októbri 2012 a je platná od 1.1.2013
Od 1.1.2013 vyberateľom úhrad za služby verejnosti poskytované Rozhlasom a televíziou Slovenska je Rozhlas a televízia Slovenska.

Čítať ďalej...

zľavy

Preštudujte si zoznam zliav, ktoré štát i mesto ponúka všetkým držiteľom preukazu ťažko zdravotne postihnutého a ťažko zdravotne postihnutého so sprievodcom.

Čítať ďalej...

autobus

Po zložitých rokovaniach vyjednávaní medzi Parlamentom a členskými štátmi, poslanci včera prijali nariadenie o právach cestujúcich v autobusovej a autokarovej doprave. Nové práva budú mať aj zdravotne postihnutí cestujúci a osoby so zníženou pohyblivosťou.

Čítať ďalej...

zdravotné pomôcky

Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky vydalo opatrenie, ktoré presne určuje Zoznam zdravotníckych pomôcok plne alebo čiastočne uhrádzaných zdravotnými poisťovňami. Tento zoznam vstúpil do platnosti od 1. októbra 2012.

Čítať ďalej...

stromček

Chcete vedieť „až“ o koľko eur si v decembri prilepšíte? Vianočný príspevok sa bude aj v tomto roku vypočítavať pre každého dôchodcu zvlášť.

Podľa údajov Sociálnej poisťovne ho tento rok dostane asi 1 130 000 ľudí, rezort práce počíta na vianočné príspevky so sumou 60 miliónov eur. Nárok na vianočný príspevok však majú len dôchodcovia, ktorých dôchodok nepresiahne 471,60 €.

Čítať ďalej...

Návštevnosť

Spolu:247881
Včera:13
Dnes:5